gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

terazi burcu ekim ayı ekim ayı terazi burcu 2010 [​IMG][​IMG][​IMG] Terazi Burcu Meleği,

Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur

Kule Karı , tamamıyla sizin dışınızda gelişen ani ve beklenmedik zorlayıcı, yıkıcı değişimleri ifade eder. Hayatınızın tüm kontrolünü aniden yitirebileceğiniz, insani irade ile hiç bir yaşanana engel olamayacağınız bir sürecin habercisidir. Korkunun getirdiği bencilliğe kapılmamak en önemli gereksinimlerdendir.. Yaşadıklarınızla tekrar başa döndüğünüzde, aslında kadar boş olduğunu, evrensel olanın karşısında ne derece çaresiz olduğunuzu bir kez daha görürsünüz.

Gücünüzün artacağı, yapabilirliklerinizin genişleyeceği ve farkındalığınızın yükseleceği bir döneme giriyorsunuz. Düşündüklerinizi kendinize saklamayın paylaşın, sonuçlarının olumlu olduğunu göreceksiniz. Gelişmeye hizmet eden bir öğreticilik misyonunu yüklenmekten kaçınmamalısınız. Yapılması gerekenlerin sorumluluğunu üstlenip, iradenizi uygun şekilde kullanırsanız, başarılı sonuçlar elde edeceksiniz.

Tılsım Yedilisi, hayatınızın maddi ya da manevi alanına ait bir bilanço çıkartmanız gerektiğinin işaretcisidir. Ufak bir dönüm noktasına işaret eden Tılsım Yedilisi, çalışmalarınızın, emeklerinizin ilk meyvelerini artık toplamaya başlayabileceğinizi de sembolize eder. Elinizdekilerle ve yeni kazandıklarınızla yaptığınız değerlendirmeler sonucunda, yeni hedeflerin saptanması da söz konusudur. Alternatiflerin çoğaldığını görmek ve emeğinizin karşılığını alabilmek rahatlamanıza yardımcı olacaktır

Bu ayki size sözüm:
    Dualarınıza dikkat edin, gerçekleşebilirler

2. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    emeğine sağlık handanca.bu ay güzel geçer inş.

3. melekceylin

melekceylin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler umarım hersey güzel olur bu ay

4. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ler umarım herşey güzel olur

Terazi Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ikizler burcu ekim ayı ikizler burcu ekim ayi 2010 2010 İkizler Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kupa altılısı kartın bu ay size çıkması Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir...
  2. Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Yengeç Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

ekim ayı yengeç burcu 2010 ekim ayı yengeç burcu 2010 yengec Yengeç Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Azize Kartımız, Bu bize Yaşamınızın kutuplaşmalardan ve dalgalanmalardan ibaret olduğunu anlayacağınızı gösterir....
  3. Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Aslan Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

aslan burcu ekim ayı ekim ayı aslan burcu ayi Aslan Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Kılıç Ası Özellikle hayatınızın düşünsel boyutunu ilgilendiren, yeni bağlantıların yaşanacağı, düşüncelerin çıkış noktası bulabileceği...
  4. Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

Başak Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

başak burcu ekim ayı başak burcu ekim 2010 2010 Başak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur. Asaların Yedilisi hayatınızda bir takım anlaşmazlıkların yaşandığına işaret eder. Bu anlaşmazlık ve uyumsuzluklar, hayatınıza...
  5. Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

Oğlak Burcu Ekim ayı Tarot Analizi

oğlak burcu ekim ayı oğlak burcu ekim Oğlak Burcu Meleği, Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur Asaların Şövalyesi kartı hayat dolu ve son derece enerjiktir. Bu kart Yenilikleri ve kendi sınırlarını zorlamaktan hiç bir şekilde...

Sayfayı Paylaş