gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tereyağ severler için mükemmel bir tasarım bayılacaksınız

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Terayağ keyfi... [​IMG] Tereyağının ne kadar sağlıksız olduğu söylense de, tereyağ severler için güzel bir cihaz. Elerim yağlanmasın, ya da kaç dilim tereyağ yedim demek isterseniz tam size göre bir tasarım.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: tereyağ severler için mükemmel bir tasarım bayılacaksınız
    benim eşim bayılır tere yağına tam ona göre sağol canım

tereyağ severler için mükemmel bir tasarım bayılacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mükemmel bir eş olmak için

Mükemmel bir eş olmak için

Amerikalı yazar çift Linda ve Charlie Bloom, ‘Keşke Evlendiğim Zaman Bunları Bilseydim’ başlıklı kitapta evlilikle ilgili 6 gerçeği şöyle sıralamış: 1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür. 2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla mutlu bir evlilik sürdüremezsiniz. 3- Nerelerde hata yapıldığını araştırmak...
  2. mükemmel bir eş  olmak için.........

mükemmel bir eş olmak için.........

eş olmak eş ile ilgili sözler Mükemmel bir eş olmak için Mükemmel bir eş olmak için Amerikalı yazar çift Linda ve Charlie Bloom, ‘Keşke Evlendiğim Zaman Bunları Bilseydim’ başlıklı kitapta evlilikle ilgili 6 gerçeği şöyle sıralamış: 1- Birini ölesiye severken, aynı zamanda ondan öldüresiye nefret etmek mümkündür. 2- Eğer eşiniz yanınızda olmayınca kendinizi mutlu hissetmiyorsanız, onunla asla...
  3. İç tasarıma yepyeni bir soluk...

İç tasarıma yepyeni bir soluk...

İç tasarıma yepyeni bir soluk... 3M'in geliştirdiği dekoratif folyo serisi; ofisten alışveriş merkezine, otelden havuzlara kadar pek çok mekanda iç dekorasyon uygulamalarına renk katıyor. 3M tarafından geliştirilip, Avrupa ve Japonya'dan sonra kısa bir süre önce Türkiye'de de satışa sunulan 3M Dinoc dekoratif folyo serisi, özellikle iç mimarlar tarafından yoğun talep görüyor. İç ve dış...
  4. Mükemmel Bir Cilt İçin

Mükemmel Bir Cilt İçin

Yüz için nemlendirici maske Malzemeler: Yumurta sarısı + süt Hazırlanışı: Bir kapta yumurta sarısı ve bir kaşık sütü karıştırın. Bu karışımı yüzünüze yayın, üzerini ince bir bezle örterek on beş dakika bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın. Ne işe yarıyor: Kuru ve nemsiz bir cildiniz varsa bu maske sizin için...
  5. Mükemmel Bir Sevgili Olmak İçin

Mükemmel Bir Sevgili Olmak İçin

iyi bir sevgili olmak sevgili olmanın kuralları Çoumuz sanırızki iyi bir sevgili olmak çok zor oysa ki sanılanın aksine mükemmel bir sevgili olmanın formülü hiç de karışık ve zor değil. Hepitopu birkaç basit kuralı uygulayarak siz de mükemmel sevgililer kervanına katılabilirsiniz. İşte mükemmel sevgili olmanızı sağlayacak beş basit kural: Ona Süpriz Yapın! Sevgilinize hediye almak...

Sayfayı Paylaş