gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tergan'da 2009'un Rengi Kırmızı

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Şık,ve sofistike koleksiyonuyla dikkat çeken ayakkabı ve çanta sektörünün köklü markalarından Tergan, 2009’un rengini ‘Kırmızı’ olarak belirledi. Kırmızı’nın şansına inanan tasarımcılar ilk günlerini yaşadığımız 2009 Kış’ı için birbirinden özel modeller hazırladı. Şık ve zarif olmasının yanı sıra hazırladığı Kırmızı Çanta Serisi’nde x-Large boyutta çalışan marka, senenin trendlerinin altını çiziyor. Klasik ayakkabılarda kırmızıyı tercih eden tasarımcılar, bu özel rengi özellikle süet ve rugan’a yansıtmayı tercih ediyor.

Kaynak:turkmania

Tergan'da 2009'un Rengi Kırmızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın rengi kırmızı elbiseler

Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ile elbiselerde bir harika. Benim için iddialı sayılabilir bir renk ama çok muhteşem doğrusu.
  2. Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda

Kırmızı rengin çekiciliği salonlarda

Bundan birkaç sene önce bana kırmızı rengi sevip sevmediğimi sorsalarda kesinlikle cevabım hayır olurdu.Hatta kırmızıyı çok seven bir arkadaşım vardı.Onun için bile kırmızıyı nasıl bu kadar çok seviyorki diye düşündüğüm olmuştur.Ama artık kırmzı renge daha sıcak bakıyorum.Rengin cazibesi beni kendine çekmiş olacakki artık kırmızılı giysilerim, çantam ve ayakkabım bile var. Çiğ olmayan hoş bir...
  3. Boğalar neden kırmızı rengine duyarlıdır

Boğalar neden kırmızı rengine duyarlıdır

Arkadaşlar biliyorsunuz ki boğaların kırmızıya koşması reklamlara bile konu oldu bakın nedenmiş... Aslında kırmızı renk hiçbir boğayı kızdırmaz. Çünkü boğalar renk körüdür ve kırmızıyı diğer renklerden ayırt edemezler. Boğa güreşinde matador boğayı eline aldığı şapkasını şalını sallayarak kızdırır. Boğanın kırmızı şala saldırdığı inancı yanlıştır. İspanya'da boğaların kırmızı renge...
  4. Kırmızı Aşk'ın Rengidir.. Aşk'ın Modası

Kırmızı Aşk'ın Rengidir.. Aşk'ın Modası

kırmızı modası, kırmızı elbise modelleri, 2011 kırmızı rengin modası, 2011 yaz sezonu kırmızı modası, moda , elbisede kırmızı, bayan çanta modelleri, bayan ayakkabı modelleri Kırmızı yeni sezonda Çok moda. kırmızı gücün. cesaretin ve şehvetin rengidir. Kırmızı kadın rengıdır. Kırmızı kadın rengidir. Kırmızı modanın kalbidir. Kırmızı vazgeçilmezdir. Kırmızı modası ...
  5. Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

Aşkın rengi gerçekten kırmızı mı?

aşkın rengi nedir kırmızının anlamı kırmızı aşk hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Aşkın rengi nedir diye daha önce kendimce, yüreğimden dökülen dizleri Aşkın Rengi Gri diye yazmıştım. Lakin yazımda ki gibi aşkın rengi içinde bulunan durumlara göre değişir. Zira bilinen o ki, kırmızı aşk rengi... Kırmızının anlamı hep tutku olarak bilinir, oysa ki öfkede kırmızı olabilir. Aslında aşk da...

Sayfayı Paylaş