gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

terimden bir resim..bin yorum....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

yukarıda ki asıl resimdi şimdi..aşağıdakilere bakalım..

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: terimden bir resim..bin yorum....
    :hhh::hhh::hhh::hhh:yakısmıs..emegıne saglık:haha::haha:

3. AtromyStora

AtromyStora Forum Okuru

terimden bir resim..bin yorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tere

tere

(Gartenkresse / Cresson / Garden cress / Lepidum sativum) 20-50 cm boylarinda, beyaz veya morumsu renkli çiçekler açan, bir yillik otsu bitkiler. Meyvelerinin tek tohumlu olmasiyla su teresinden ayrilir. Yabânî olarak bulunmakla berâber, kültürü de yapilmaktadir. Kerdeme olarak da bilinir. Su teresi (Nasturtium officinale): Beyaz çiçekli, parçali yaprakli, çok yillik otsu bir bitki. Su...
  2. Tere

Tere

Dünya üzerinde terenin 90 farklı çeşidi bulunuyor. Bunların pek çoğu tıbbi etkiye sahip. Araştırmalara göre; terede bir çeşit penisilin var. Bu da ağız ve bağırsak bakterilerinin üremesine engel oluyor. Tere düzenli olarak kullanıldığında, ciltte kızarıklıkların oluşmasını engelliyor. Böbrek rahatsızlıklarına iyi geliyor ve idrar söktürüyor. Ayrıca, iştah açıyor ve hazmı kolaylaştırıyor....
  3. bir resim bin kelimeye bedel

bir resim bin kelimeye bedel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki
  5. Bir Moda Terimi Haute Cauture Ne Anlama Geliyor ?

Bir Moda Terimi Haute Cauture Ne Anlama Geliyor ?

haute cauture ne demek haute cauture anlamı Sevgili melekelr, ünlü moda markalarının haute cauture defilelerini bazen sizlerle paylaşıyoruz. Tıpkı az önce paylaştığımız Christian Dior 2012-2013 Raf Simons Haute Cauture koleksiyonunda olduğu gibi. Peki hiç düşündünüz mü haute cauture ne demek ? Bu yazımızda bu konuda bilgi sahibi olmayan meleklerimize ve sayın misafirlerimize bilgiler vermek...

Sayfayı Paylaş