gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Terk edilecek kadın değilim

Konu, 'Magazin' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Benden aferim sana.. Herkes böyle sahip çıksın evliliğine. Düşman sevindirmeyelim:) Geçelim habere.

Tanyeli, marjinal bir kulüpte sahne aldı diye arasının açıldığı eşi Alex ile barıştı:
    Evlilik çocuk oyuncağı değil!

Dedikodular kötü niyetli, kocamdan asla ayrılmam
    Marjinal bir kulüpte sahne aldığı için eşi Alex ile araları açılan hatta bu yüzden, eşinin sinirlenerek Atina'ya gittiği söylenen Tanyeli, aradaki buzları eritmeyi başardı.

Henüz bir aylık evli olan Tanyeli, boşanacakları yönünde çıkan dedikodulara tepki göstererek, "Ben bir ayda terk edilecek kadın mıyım! Yüzüne bakılmayacak çirkin miyim! Evlilik çocuk oyuncağı değil; kocamdan asla ayrılmayacağım" dedi. Tanyeli sözlerini şöyle sürdürdü:

Sinirleniyorum

"Ben, evlilik kurumunun ciddiyetine çok fazla inanan bir insanım. Bu sebepten Alex ile evlenmeden önce düşünüp, bu sorumluluğu göğüsleyeceğime kanaat getirip öyle evlendim. Ancak hakkımda çıkan ayrılık dedikodularına artık sinirleniyorum. Bunlar, kötü niyetle ortaya atılan dedikodular. Eşimle çok mutluyum ve boşanmak için evlenmedim. Alex ile ayrılmaya hiç niyetim yok. Kimse boşuna heveslenmesin."

Terk edilecek kadın değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yuva yıkan kadın değilim

Yuva yıkan kadın değilim

Yuva yıkan kadın değilim Adı iki dizide birlikte oynadığı Tamer Karadağlı ile aşk dedikodularına karışan hatta aktörün yuvasının yıkılmasına sebep gösterilen Deniz Uğur sessiz kalmaktan vazgeçti. Karadağlı'nın kendisini hayata bağlayan bir kahraman olduğunu söyleyen Deniz Uğur 'yuva yıkan kadın' suçlamalarını da reddederek " Ben yanlış bir şey yapmadım. Tamer'e gerçekten aşık oldum"...
  2. Kadın Terk Etmiyor (Pakize Suda'dan)

Kadın Terk Etmiyor (Pakize Suda'dan)

Erkeğin Mars'tan, kadının Venüs'ten geldiğini... Aldatma hadisesinin, erkeğe, doğanın bir lütfu olduğunu... Kadınların da körle yata yata şaşı kalktığını... Bunları iyice anladık öğrendik de, ilişkiyi kadın mı bitiriyor erkek mi daha ziyade? Yüzde olarak hangisi önde? Uykuda bile araştırmadan duramayanların bu hususta bir çalışmaları oldu da ben mi atladım acaba? Misal, "Erkekler...
  3. Kadın Cariye Değildir..

Kadın Cariye Değildir..

Asırların Birikimi Kadın, ikinci insan; o da erkek gibi hayata cennette basladı. Dünyadan önce cenneti gördü.Dünyaya cennetten geldi. Dünyayı insanla dolduran iki kisiden biri o oldu. Sorunların odağında durdu. İlk kan onun yüzünden aktı. İki kardes birbiriyle onun için tartıstı.Kadın, ikinci insan; ilk insanın kaburgasından yaratıldı. İlk insan gibi o da kulluk için yaratıldı.Ama kulluğu...
  4. Kadın terk etmiyor

Kadın terk etmiyor

Hastayım Pakize Suda'nın yazılarına.O kadar güzel tespitleri varki katılmamak mümkün değil.Ben de sizlerle paylaşmak istedim. AŞKIN ömrünün üç yıl olduğunu... Erkeğin Mars'tan, kadının Venüs'ten geldiğini... Aldatma hadisesinin, erkeğe, doğanın bir lütfu olduğunu... Kadınların da körle yata yata şaşı kalktığını... Bunları iyice anladık öğrendik de, ilişkiyi kadın mı bitiriyor...
  5. Kadınların Terk Etme Nedenleri

Kadınların Terk Etme Nedenleri

kadınlar, kadınlar neden terk eder, kadın haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Biz kadınlar aslında sevdiğine bağlı sadık kişilerizdir. Fakat bir kadını anlamayan, ruhuna dokunamayan bir erkek varsa karşısında bir anda herşeyi bitirebilir. Kadınların erkeğin terketmesinin başlıca nedenlerine bir göz atalım ne dersiniz? Kadınlar neden aldatır, neden...

Sayfayı Paylaş