gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Terk edilmek Tan Sağtürk'ün Hep Kaderi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BERGÜZAR KOREL'İN AYRILMA KARARI ALDIĞI TAN SAĞTÜRK, DAHA ÖNCE DE SEVGİLİLERİ TARAFINDAN TERK EDİLMİŞTİ.
    İlişkilerindeki duygusallığı köşe yazarlarınca eleştirilen Sağtürk'ün yine duygusallığının kurbanı olduğu konuşuluyor.

Ünlü balet, daha önce Duygu Dikmenoğlu, Meltem Cumbul, Ceyda Düvenci ile de sansasyonel ilişkiler yaşamış, ancak hepsinde son ilişkisinde olduğu gibi terk edilen taraf olmuştu. Tan Sağtürk'ün yaşadığı aşk ilişkilerinde duygusallığı pek çok köşe yazısında eleştirilmişti. 'Erkek duygusal olmalı mı olmamalı mı?' sorusu üzerinden yazılan yazılarda, Tan Sağtürk'ün aşırı duygusal görüntüsünün, ilişkilere uzun vadede zarar vereceği yorumları yapılmıştı.

Sabah

Terk edilmek Tan Sağtürk'ün Hep Kaderi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anadolu'nun en büyük heykeli kaderine terk edildi

Anadolu'nun en büyük heykeli kaderine terk edildi

Erzurum’un Oltu ilçesinde bulunan ve 11 bin yıl öncesinden kaldığı tahmin edilen 5 metre 20 santimetre uzunluğundaki heykel, Atatürk Üniversitesi (AÜ) Meslek Yüksek Okulu bahçesinden, sergileneceği mekana taşınmayı bekliyor. devamı
  2. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  3. Takdim edilmek

Takdim edilmek

Birine takdem edilmek, güzel kabul görülürse hayırlı amele, aksi olursa günah işlemeye, Takdim edilen kişiye bir şey verilmesi ümit edilen şeyin gerçekleşmesine, Kişinin kendi kendini birine takdim etmesi geçici sıkıntıya delalete eder.
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş