gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar kış bitmeden eşimle birlikte termal bir otele gidip tatil yapmayı düşünüyoruz ama hangi kaplıca yada termal iyi bu konuda fikrim yok ilk kez bir termal otele gidecez. Bu konuda tavsiyeleriniz varmı en iyi termal oteller hangileri? Bu arada suyununda çok faydalı bir termal olursa daha iyi olur

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    bolu sarot termal tüm havuzlar kaplıcalar bedeva aile havuzları bile. süper biyer ayrıca fiyatlarıda iyi

termal otel tavsiye eder misiniz ? hangisine gitmeliyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şifne Termal Otel

Şifne Termal Otel

çeşme şifne termal otel şifne otelleri termal otel sifne Sifne Termal Otel
  2. Frig Termal Otel

Frig Termal Otel

Termal Suyu çeşitli hastalıklara iyi gelmektedir. Giriş
  3. Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

çay makinesi, tavsiyeler, öneriler, modelleri, markaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Epeydir kullandığım arzum marka çay makinemin artık miadı dolmaya başladı,su sızdırıyor.Sizler hangi markaları kullanıyorsunuz? Hangisini önerirsiniz? Fiyatları ve modelleriyle tavsiye eder misiniz?
  4. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  5. İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de Doğum İçin Hangi Hastaneleri Tavsiye Edersiniz Melekler ?

İzmir'de yaşayan ve anne olan meleklerimiz, doğu miçin hangi hastaneleri tavsiye edersiniz ? Hangi özelliğinden dolayı tavsiye edersiniz? Fiyatlar ne durumda? Bildiklerimizi paylaşalım, merak edenlere yardımcı olalım :D

Sayfayı Paylaş