gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Terminatör 4 (The Terminator 4)

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Terminatör 4 (The Terminator 4) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 dakikada 4/4'lük makyaj

4 dakikada 4/4'lük makyaj

Son anda bir davet mi aldınız? Yoksa hazırlanmayı son dakikaya bırakanlardan mısınız? Sabahları makyaj yapmak için çok az bir zamanınız mı var? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri... Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir...
  2. Madde 4

Madde 4

Hükümetçe mahrem tutulan neşriyat müstesna olmak üzere resmi matbaalar veya resmi müesseseler tarafından çıkarılan basma yazı ve resimler de bu kanun hükmüne tabidir. Tahviller, çekler ve pullarla kıymetli kağıtlar da üzerlerine iptal edildiği işaret ait olduğu Vekalet, daire ve müesseseler tarafından üçüncü maddede yazılı teşkilata verilir.
  3. 50 Cent - Terminator (The Curtis Jackson Chronicles)

50 Cent - Terminator (The Curtis Jackson Chronicles)

Artist: 50 Cent Title: Terminator (The Curtis Jackson Chronicles) Label: By AnDReRoSSa Genre: Rap Store Date: 08/04/2008 Source: CDDA Tracks: 25 DVD's: no Lenght: 01:17:05 Encoder: LAME Quality: 128 kbps / VBR Channels: Joint Stereo /...
  4. Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

4+4+4 Eğitim Sistemi Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı İşte gün geçtikçe bişeyler değişiyor...Bizler ise koyun gibi ona uymaya adapte olabilmek için zihin ruh olarak zorluk çekiyoruz..Şimdi eğitim sistemi de değişti ve çocuklar bakalım neler yapacak.Tabi burada en çok büyük görev anne babalara düşmekte çocuğunuzun yanında olup onunla beraber en iyi kararı vermeniz lazım... Çocuğunuz...
  5. The Body Shop'tan 4 Günlük % 30 Mega Day İndirimi!

The Body Shop'tan 4 Günlük % 30 Mega Day İndirimi!

Bu sayfa; The Body Shop'tan 4 Günlük % 30 Mega Day İndirimi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğal ürünleriyle meşhur olan The Body Shop muhteşem indirim günleriyle karşınızda. Bugünden başlamak üzere 4-5-6 ve 7 Nisan tarihleri arasında The Body Shop 'ta % 30 Mega Day günleri yaşanıyor. Yılda iki kez sunduğu indirim kampanyalarından biri olan Mega Day günlerini...

Sayfayı Paylaş