gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Terörist Kampı Baskını

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Burayı tıklayınız

Terörist Kampı Baskını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baskın basanındır***********

baskın basanındır***********

Herşey bana gönderilen bi maille başladı. aldığım mail sevgilimden geliyordu. ondan geliyordu ama onun göndereceği tarzda bişey olmadığı okadar belliydiki... mailde beni böyle bırak git git gidebilirsen şarkı vardır. o şarkı sözleri yazıyordu. benim saf ve aklı ermeyen sevgilimde beğendiği için maili bana yollamış. fakat en altta göndereni silmeyi unutmuşşş,:D e tabi hemen bunu...
  2. Başteröriste baskın..

Başteröriste baskın..

ETA örgütünün lideri Francisco Javier Lopez Pena, önceki gece Fransa’nın Bordeaux kentinde operasyonla ele geçirildi. Pena’nın sevgilisi Yolanda Molina’yı takip eden güvenlik birimleri, düzenledikleri baskında ETA lideri ile üç militanı yakaladı. FRANCISCO Javier Lopez Pena (49), namı diğer "Thierry", 1980’li yıllardan bu yana ayrılıkcı Bask grubunun silahlı kanadında önemli rol...
  3. Rus mafyasına baskın

Rus mafyasına baskın

yabancı mafya isimleri Yabancı istihbarat birimleri ve 400 kişilik özel tim İspanya'daki Rus mafyasına darbe vurdu. İspanya'da, Rus mafyasına karşı düzenlenen operasyonda 20 kişi gözaltına alındı. Yabancı istihbarat birimlerinin de işbirliğiyle 400'den fazla polisin görev aldığı operasyon Marbella, Malaga, Alicante, Madrid ve Barcelona kentlerinde yapıldı ve Rus mafyasının İspanya'daki...
  4. Cezmi Baskın

Cezmi Baskın

İstanbul'da 1949 yılında doğan Cezmi Baskın, tiyatroya Bakırköy Halk Evi'nde amatör olarak başladı. Daha sonra aynı tiyatroya stajyer oyunculuk yaparak devam etti. LCC Language and Culture Center'dan eğitim aldıktan sonra, LCC'den ayrılan grupla birlikte tiyatro eğitimini geliştirmeye çalıştı. Bir süre grup oyuncularında ve Şehir Tiyatrosu'nda çalışan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu ve...
  5. PKK'nın Hakurk kampı imha edildi

PKK'nın Hakurk kampı imha edildi

Terör örgütü PKK'nın Hakurk kampında 31 hedef havadan ve karadan vuruldu.. Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedeflerin, Türk Hava Kuvvetlerine ait savaş uçaklarınca ve müteakiben ateş destek vasıtalarıyla dün etkili bir şekilde ateş altına alındığını ve gece yarısı icra edilen harekat esnasında, terör...

Sayfayı Paylaş