gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Terörle mücadele zirvesi başladı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Başbakan Erdoğan'ın başkanlığında yapılan toplantıya Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Genelkurmay 2. Başkanı Hasan Iğsız da katılıyor Terörle Mücadele Zirvesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı.
    Başbakanlık Merkez Bina'da gerçekleşen toplantıya, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Genelkurmay 2. Başkanı Hasan Iğsız, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Atila Işık, Genelkurmay Adli Müşaviri Tuğgeneral Hıfzı Çubuklu, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, ve Adalet bakanlığı bürokratları katılıyor.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Terörle mücadele zirvesi başladı
    geç bile kalındı

Terörle mücadele zirvesi başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİ Zİrvesİ

Sevgİ Zİrvesİ

SEVGİ ZİRVESİ Özlüyor seni kainat Gökte güneş,ay,yıldız Ve yerde herşey Bir çırpıda aştığın çöl Sana zırh olan mağara Kalpler özlüyor seni Ben ise özleminle açan bir çiçek olamadım Senin değmeni bekleyen,bir kum tanesi olamadım Şefkatle sevdiğin Ve bütün sevgini verdiğin Onca yetimin sevgisinden ben tadamadım Savaş meydanlarında Gözlerin dolaşırken şehitleri İçe düşen bir ahh...
  2. terörle mücadele kanunu taslağı!!!

terörle mücadele kanunu taslağı!!!

Siyasetin her alanda hukuku zorlaması, bu topraklarda yaşayanlar açısından yabancı olunan bir durum değildir. Bu nedenle uyum yasaları ve ardından gelen CMK ‘nın getirdiği “birazcık özgürlük” alışık olmadığımız bir ortam yarattı ve çok geçmeden YTCK ile birlikte yürürlükten kalkan 3713 sayılı TMK’ ya (Terörle Mücadele Kanunu) olan özlemimiz bir anda depreşti. Bu özlem, son birkaç aydır...
  3. Terörle Mücadele Yasası komisyonda kabul edildi

Terörle Mücadele Yasası komisyonda kabul edildi

terörle mücadele yasası madde 6 Terörle Mücadele Yasa Tasarısı Meclis Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. Tasarı, alt komisyonun yaptığı değişikliklerle kabul edilirken, tartışmalı 6. madde değiştirildi.TBMM Adalet Komisyonu, Terörle Mücadele Yasasında (TMY) değişiklik öngören tasarıyı benimsedi. Komisyon, tasarıyı, alt komisyonun yaptığı değişikliklerle kabul etti. Tasarının, terör örgütü...
  4. Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre,Başbakan Erdoğan,İstanbul dönüşü Başbakanlık Resmi Konutu'na geçerek Bakan Çiçek ve Partisi'nin hukukçu milletvekilleriyle AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili Anayasa Mahkemesine sunulacak esas hakkındaki...
  5. terörle mücadele operasyonları kapsamında 8 ayda 601 terörist öldürüldü

terörle mücadele operasyonları kapsamında 8 ayda 601 terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) terörle mücadele operasyonları kapsamında, 2008 yılının ilk 8 ayı ile Eylül ayının ilk haftası içerisinde 601 terörist ölü, 162 terörist sağ ele geçirildi. Operasyonlar kapsamında 110 terörist ise güvenlik güçlerine teslim oldu. Genelkurmay Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden derlediği bilgilere göre, güvenlik kuvvetlerinin 1 Ocak-31 Ağustos 2008...

Sayfayı Paylaş