gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Terörle mücadelede 3 aylık bilanço...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terörle mücadelesi sürerken son 3 ayda 353'ü ölü, 67'si sağ, 32'si ise güvenlik güçlerine teslim olan 452 terörist etkisiz hale getirildi. Uzaktan kumandalı mayınlı saldırılarında 5, çatışmalarda 30 olmak üzere 35 güvenlik görevlisi ise şehit oldu. Son üç haftada ise 43 PKK'lı öldürülürken, 9 asker, 1 korucu şehit oldu.

Terörle mücadelede 3 aylık bilanço... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 aylık kızımla ilgili

3 aylık kızımla ilgili

3 aylık bebeğim üst dudağını (sağ taraf) içe doğru yalayarak çekmeye başladı normal mi?
  2. 3 aylık sibirya kurdu

3 aylık sibirya kurdu

sibirya bizi korurr yada insanlara saldırırmı?
  3. 3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

3 aylık bebeğin gelişimi hakkında bilgi istiyorum

Selamlar 2 aylık kızım var ve bebeğimle birbirimize alışmaya çalışıyoruz. Merak ettiğim 3 aylık bebeğin gelişimi . Sanki kızım biraz iri , yaşıtlarından önde gidiyor :)
  4. kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

kızlar 3 aylık bebek başını tutabilirmi

Selam kızlar. Ben birşey soracam. 3 aylık yeğenim var ve elime pek vermiyorlar, başını tutamazsın falan diyorlar. 3 aylık bebek kendi başını tutamaz mı acaba ?
  5. 3 aylık gebeyim ve sigara içiyorum :(

3 aylık gebeyim ve sigara içiyorum :(

Ben bir sigara tiryakisiyim. 3 aylkık hamileyim ve o kadar çabalamama rağmen bir türlü bırakamadım.Biliyorum bana kızıyorsunuz ama beni ancak tiryakiler anlayabilir. Benim durumumda olup sigarayı bırakabilen varmı bana da yardım edin :(

Sayfayı Paylaş