gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Anal ilişki ( arkadan ilişki ) en sık sorulan sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bakireliklerinin bozulmamasını sağlamak için kullandıkları bir ilişki yoludur.
    Anal ilişki; penisin vajinaya değil yani makata sokulmasında denir. Bu herkes için bir tabudur. Makat çok hassas olup, çok sayıda sinir ucu bulunmaktadır. Bu hassas oluşundan dolayı ki cinsel ilişkide bu yöntem kullanılmak istenmektedir.
    Anal ilişki ile aslında hamile kalmak mümkün değildir.

t.jpg

Erkeğin p***i kadının makatına boşaldığı için, hamilelik olmaz. Kadınlarda, makat ve bağırsaklarla, iç cinsel organlar arasında bir geçiş yolu olmadığı için, erkek üreme hücreleri kadın yumurtasına ulaşması mümkün değildir. Anal ilişki sırasında sperm boşalması vajina girişinin olduğu yere bulaşmaz ise anal ilişki ile hamile kalmak mümkün değildir.

Fakat ön sevişme sırasında boşalma olur ise ve spermler rahme girmişse hamilelik yaşanabilir. Spermler hareketli hücreler olduğu için vajina içine girmese bile yakın yerlerden vajinaya girebilir.
    Anal ilişki ile hamile kalmak anal yolla gerçekleşmez. Dikkat edilmesi gereken anal ilişki ile başlayan ilişkinin anal ilişki ile bitmiş olmasıdır. Bu şekilde hamile kalınmaz. Prezervatif kullanarak hamilelik riski ortadan kalkabilir
    Bu cinsel ilişki yöntemi inançlarımıza göre uygun değil, anormal ve gereksizdir. Anal ilişki ayrıca dinimizce yasaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2016
  2. biril

biril Forum Okuru

Erkek arkadasımla iliskiye bikac defa girdik arkadan . Vajinama sürtünerek vajinamın üzerine boşaldi dillerin arasına sıcaklık hissettim içime girmişmidir bilmiyorum . Arkadan yaptgmzda da içime 2 defa bosaldi. Hamile kalırmıyim ?

3. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikte gebelik tek koşulda olabilir..Spermler vajinadan içeri sızarsa.Gecikmeniz olursa tedbiren test yapın..

4. merak631

merak631 Forum Okuru

Merhaba beyza hanım sevgilimle ters ilişkiye girdik prezervatifle sonra prezervatifin yırtıldığını gördük hamile kalırmıyım ? teşekkür ederim kolay gelsin

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ters ilişki ile hamilelik mümkün değil;)

6. Wbm

Wbm Forum Okuru

Merhabalar kiz arkadasimla ters iliskiye girdik ama bosalma olmadi zevk suyu gelmis olabilir cok ufak sizce hamile kalir mi 2 gun gecikti adeti

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür birliktelikle gebe kalınmaz..

8. Wbm

Wbm Forum Okuru

Zevk suyunun nereye denk geldigini bilmiyorum ama bosalma olmadi ve bir ve ya iki damla gelmistir en fazla endiseliyim acikcasi

9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Gebe kalması için ejakülasyona gerek yok zevk suyuylada düşük ihtimalde olsa gebe kalınır.Lakin bu tür birliktelikte gebelik söz konusu olmaz.

10. Wbm

Wbm Forum Okuru

icimi rahatlattiniz cok tesekkur ediyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Şubat 2016
  11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür ilişki de hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.İlişki sonrası anüsten sızan meninin vajina ile temas etmesi ve buradan da vajinaya sızması durumunda çok düşük de olsa bu tür bir olasılıktan söz edebiliriz.
    Böyle bir durumun olması halinde, beklenen adet tarihinde de en az 1 haftalık bir gecikme olduğunda tedbiren gebelik testi yapılabilir.

12. Paptyya123

Paptyya123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Size bir sorum olcak ters ilşki yaşadım ama hiç boşalma olmadı en son mart ayının 1inde adet oldum nisanayının 4 de kahverengi akıntı başladı 6 sında akşam kan gelmiş peçetye sildim sonra peçtye koydun 5 dkka sonra lavobaya girtim kıpkırmızı kan sonra bdaha gelmedi sabahına az geldi bitmiş gibi kahverengi akıntı 6 gün devam etti ama testtw yaptım negatif hç bi şekilde boşalma olmadı zevk suyundan olabilir mi önede temas yok

13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mensinizi olmuşsunuz gebe değilsiniz.Bu tür birliktelikle de gebe kalınmaz.Lekelenmeler devamlılık arz ederse hekime görünün.

14. Paptyya123

Paptyya123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nisanda oldu sadece işte anlattığım gibi bidahada leke falan gelmedi bide o zman çok syres yaptım adetlerim hep düzensiz benim en son doktor idrar söktürüci verdi bana kullandım sonra martta hasta oldum ama ilk defa nisanda böyle bişey yaşadım yerleşme kanaması diye bişeyler okudum ama onda kırmızı olmuyomuş az oluyomuş benim olduğumun yerleşme kanamasıyla alakası yok dimi çok strrs yapıyorum böyle devam edersem adetim dahada gecikcek bu ay daha olmadım heralde stresten çok stres yapıyorum

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Test yapın içiniz rahat etsin diyicem onu da yapmışsınız.İkna olmaya bakın gebelik söz konusu değil.

Ters ilişkiyle hamile kalınırmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İslamda Ters ilişki

İslamda Ters ilişki

islamda ters ilişki ters ilişki tersilişki iliski dinimizde Kadına Arkadan Yaklaşmak Kadına arkadan temas ne şekilde olursa olsun kesinlikle haramdır. Şayet kadın bu işe razı olacak olursa, o da büyük günaha ortak olur. Eşler arası bile olsa anal ilişki livata olarak adlandırılmış olup, yasaklanmıştır. Cenab-ı Hak buyuruyor: “Sana kadınların ay halini sorarlar. De ki: O, bir rahatsızlıktır. Bu...
  2. Adet döneminde ilişkiye girilirse hamile kalınırmı?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamile kalınırmı?

Kişilerin dini inançlarını göre yasak veya serbest olması ayrı bir konudur elbette ki. Ancak adet dönemi içerisinde ilişkiye girmenin, hem kadın açısından, hem de erkek açısından tıbbi olarak herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Adet dönemi içerisinde cinsel ilişki, prezervatif kullanarak veya kullanmayarak da gerçekleşebilir. Ancak kanama olduğu için, prezervatifsiz ilişki biraz zor olabilir....
  3. Korunduğum halde hamile kalırmıyım?

Korunduğum halde hamile kalırmıyım?

İstenmeyen gebelik durumlarına karşı cinsel ilişki sırasında partnerler kesinlikle korunmalıdır. Cinsel ilişkinin daha rahat yaşanabilmesi ve istenmeyen gebelik durumlarının oluşmaması için bir çok korunma yöntemi mevcuttur. Ancak unutulmamalıdır ki hiç bir korunma yöntemi %100 kesin bir çözüm değildir. Her ihtimale karşı az da olsa hamilelik riski söz konusudur. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM...
  4. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  5. adetliyken hamile kalınırmı ?

adetliyken hamile kalınırmı ?

Slm nişanlımla adetliyken ilişkiye girdim hamile kalma riski varmı ?

Sayfayı Paylaş