gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

tersten okununcada aynı olan cümleler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Traş niçin şart. Ey Edip Adana da pide ye.

Alışır o sana, sor Işıl a.

Emre ve kıza yazık, everme.

Pay ederek iki kerede yap.

Aslan Ali ile Veli ilan alsa.

Firar eder Arif.

Ayol abla, keten etek al baloya.

Ayşen, ıslak kalsın eşya.

Ayla da mı madalya?

Kim o komik?

Para hazır ama rıza harap.

Uğur motora sar o tomruğu.

Rıza, Haluk okula hazır.

Zamlı tas neden satılmaz

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tersten okununcada aynı olan cümleler
    ya acayıp ya..kım bulmussa oturupta ..emegıne sağlık:hhh:

tersten okununcada aynı olan cümleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Aynı olaya amerikalı ve türklerin verdiği tepkiler

Amerikan: hey steve, neden kendine bir icki koymuyosun? Turk: la suleyman, kap iki bira gel bakim hemen! Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ? Amerikan: nasil gidiyor mike? Turk: napiyon lan? Amerikan: korkarim seni oldurecegim! Turk: salavat getir *******k! Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin. Turk: bu ne lan g***me benzemissin. Amerikan:...
  2. aşk İle Özlem İle Aynı Cümlede Geçer Adım

aşk İle Özlem İle Aynı Cümlede Geçer Adım

Öyle kolay değildir hayatıma girmek.. ve rüyalarıma girmek çok zorlar insanı.. Sevilmesi zor bir insanımdır.. öyle kolay kolay da alamazsın beni hayatına.. soğuğumdur, cehennem sıcaklığında da olsan senide buz keser sözlerim.. ben öyle kolay kolay sevemem, sevdirmem de kendimi.. ....soğuk ile aynı cümle içinde geçer adım.. konuşursam kalp kırarım.. Yürek ister beni...
  3. düzden ve tersten okunuşları aynı kelimeler....

düzden ve tersten okunuşları aynı kelimeler....

aynı kelimeler tersten ve düzden okunuşu aynı olan kelimeler tersten okunuşu olan isimler Düzden ve tersten okunuşları aynı olan cümleler Adamla çene çalma da. Aç raporunu koy, okunur o parça. Al Azmi, imzala. Al kasada sakla. Altan, attan atla. Az al yahu bu haylaza. At, sahibi gibi hasta. Ey Edip, Adana’da pide ye. İlaç iç Ali. Kıza yazık. Kim o komik? Lale, Gül’ü gel al. Pay ederek iki...
  4. sizinle aynı seviyede olan adaylarla arasından sizi seçilmenizi sağlayacak bilgiler

sizinle aynı seviyede olan adaylarla arasından sizi seçilmenizi sağlayacak bilgiler

sizinle ilgili kısa bilgi Kapak Mektubu (Ön yazı) Özgeçmişinizin başına ekleyeceğiniz kısa bir kapak mektubu, sizinle aynı seviyede olan adaylarla arasından sizi sıyırıp çıkarmaya yarayabilir. Kısa, kolay okunabilen, çarpıcı, nokta nokta, yalın bir dille ve mektubu okuyacak olanın gözünden yazılmış bir ön mektup her zaman daha çok işe yarar. Yöneticiler ya da insan...
  5. Palendromik(ters de okunabilen)cümleler

Palendromik(ters de okunabilen)cümleler

palendromik ters cümleler Palendromik(ters de okunabilen)cümleler İtti mi, kim itti Altan, attan atla Katla enine al tak Neden ama neden Ey kekeme, kek ye Al Pakize bezi kapla Zamkı çok, o çıkmaz Rulo küçük küçük olur Ayşen ıslak kalsın eşya Rulo yap küçük pay olur En iyi meşe beşe mi yine Ey Edip, Adana'da pide ye

Sayfayı Paylaş