gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

tertemiz cildiniz olsun istemez misiniz?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlar sizlerle ne zamandır paylaşmak istediğim yüzünüzün temizliği için kullanacağınız bir karışımdan bahsedeceğim. Öncelikle belirtmeliyim ki pamuğa damlatıp yüzünüzü sileceksiniz..Gece yatmadan ve sabah kalkınca temizlenecek yüzünüz ve inanın gece silip yattınız diyelim sabah kalkınca sildiğinizde pamuk simsiyah oluyor sanki hiç silip yatmamış gibi.. Gelelim tarife;

Buğday yağı
    Kayısı yağı
    Gül Yağı
    Elma yağı veya Çilek yağı(sıkılaştırıcı)

Bu yağları herhangi bir aktardan alabilirsiniz karıştırıp bir şişenin içinde saklayın..Pamukla yüzünüzü silin.Durulama falan yapmayın..Her cilt tipi için uygun benim cildim karma bir cilt ve çok iyi geldi..Deneyin pişman olmayacaksınız.. :)

2. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa benim de karma deneyeceğim

tertemiz cildiniz olsun istemez misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn'de Harikalar Yaratmak İstemez Misiniz??

Msn'de Harikalar Yaratmak İstemez Misiniz??

msn avatarı yaratma avatar yaratma kendi avatarını yarat avatar yarat kendi avatarını İlk önce Renkli nikler ile başlıyalım Rengarenk http://www.msntr.com/msn-renklinick.php Dj Nickiniz burdan http://www.msntr.com/dj-nick-generator.php Online avatarını yap http://www.msntr.com/online-avatar-generator.php Buyrun bunlarda şekilli nickleriniz (¯`·._.·[ (Nickiniz) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Nickiniz)...
  2. kim böyle bir evi olsun istemez?

kim böyle bir evi olsun istemez?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

Evinizde Söyle İlginç Sandalyelerden Olsun İstemez miydiniz?

ilginç eşya tasarımları, ilginç eşya, ilginc sandalyeler Cok merak ediyorum dogrusu, evine böyle sandalye alip normal hayatinda kulananlar var mi diye? Evine dekor diye ayri bir renk katsin diye alanlari anliyorum ama.... bilemiyorum yani..... Ben sahsen bazilarinin üzerine oturmak istemezdim. Düsünsenize misafirlige gidiyorsunuz ve Ev sahibinin evinde 3 numarali sandalyelerden duruyor......
  4. Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Duvar Dekorasyon Örnekleri Duvar Dekorasyonu Önerileri Rengarenk Resim Çerçeveleri Duvarlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızla süsleyin Fotoğraf çekmayi ve çektirmeyi çok seviyorsanız neden duvarlarınızı onlarla süslemeyesiniz ki...Farklı tarz ve modellerde, rengarenk çerçevelerle anılarınızı evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Yeni doğan bebeğinizin odasını doğum anından...
  5. cildim delik delik oldu yardım

cildim delik delik oldu yardım

Cildimle başım dertte gözenekler kocaman kocaman oldu :( Delik deşik ne yapacağım bilmiyorum, lütfen yardım edin ne yapmalıyım ?

Sayfayı Paylaş