gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Tesadüf komiklikler :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tesadüf komiklikler :)
    :haha::haha::haha:koptum yaaaaa...emegıne saglık

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oldukça tesadüfmüş..

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok komik görünüyorlar gerçekten :D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahahahah hahahah

Tesadüf komiklikler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesadüf

Tesadüf

tesadüf aşk hikayeleri Genç spor muhabiri, daha bir hafta önce tanıştığı ana okulu öğretmeni kızla randevusuna gidiyordu. Trafik felaketti. Daha ikinci buluşmasına geç kalmaktan korkuyor, kendi kullandığı arabada heyecan ve endişeden terliyordu. Araçlar arasındaki boşluklardan sağa sola çaresizce girmeye çalışıyor, ikide bir kornaya basıyordu. Geç kalacağı kesinleşince, cep telefonuna...
  2. Turizm Komiklikleri:):):)

Turizm Komiklikleri:):):)

Turizm Komiklikleri Vize isteyen ülkelerin son bir senedir uygulamaları, arkası beyaz fonlu fotoğraf. Müşteri bir fotoğraf göndermiş ama arka fon kırmızı. Açtık telefonu: - Beyefendi bu resmin arka fonu kırmızı, olmaz. - Yok canım, bir dakika. Ben de çıkarayım cepten bir tane. (Çıkarıyor) Eee, arkası beyaz işte kardeşim! - Kırmızı beyefendi. - Çevir bak kardeşim arkasını, beyaz işte! TEK...
  3. Teoman - Tesadüfler

Teoman - Tesadüfler

çoktandır yaşıyormuş gibi yapıyordum demek bem bu şehirde çoktandır iki yabancı gibi yaşıyorduk demek biz bu şehirde bende... bende.. belki yaşar belki ölürüm çoktandır eriyorsa eğer silinirmiş meğer büyükte olsa aşk çoktandır kanıyormuş meğer çalışırdım inan farketseydim eğer bende... bende.. belki yaşar belki ölürüm süresi hiç belli olmaz yokki zamanı yarası zor geçer derler yokki ilacı...
  4. sinav komiklikleri

sinav komiklikleri

Çılgın felsefe hocasi 100 puanlik tek soruyuyanindaki sandalyeyi gostererek sorar: bana bu sandalyenin varolmadigini kanitlayin!" 100 puan alan tek kişinin cevabi ise sadece şudur: hangi sandalye " ilkokul 3. sınıf..soru: ormanların faydalarını sayınız. cevap: ormanların faydaları saymakla bitmez. sonuç: tam not ************************* seviye:üniversite...

Sayfayı Paylaş