gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Tesadüfen ünlü olanlar

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

NECATİ ŞAŞMAZ Kurtlar Vadisi’nin “Polat Alemdar”ı Necati Şaşmaz Amerika’ya çalışmak ve yerleşmek üzere gitmek için uçak biletini almışken, yapımcı arkadaşı ve kardeşinin teklifi üzerine Türkiye’de kalmış. Şaşmaz, sürpriz bir şekilde oyuncu olmuş.

EBRU GÜNDEŞ

Ebru Gündeş de güzel sesini rastlantı sonucu herkese duyurmuş. Konfeksiyon işçisi olan Gündeş, sesiyle atölyedekilerin dikkatini çekmiş. Bir tanıdığı Neşe Demirkat’a götürmüş Ebru Gündeş’i... Sonrası bir masal gibi... Müzik piyasasına giren Ebru Gündeş, başarı basamaklarını hızla tırmanmış.

HASİBE EREN

1975 yılında Almanya’da doğan Hasibe Eren’in babası oyuncu olmasına karşıymış. Önce İstanbul Üniversitesi’nde Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık Bölümü’nü bitirdikten sonra Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nü kazanan Eren, tesadüfen dizilerde rol almaya başlamış.

BEREN SAAT

Öğretim görevlisi olma hayali kurarken oyuncu olan Beren Saat, çok tesadüf olmasa da “Tükiye’nin Yıldızları” yarışmasında keşfedildi. Sonra peş peşe dizi teklifleri aldı. “Hatırla Sevgili”de izlediğimiz Beren Saat, oyunculukta başarılı ve mutlu.

FAHRİYE EVCEN

Yaprak Dökümü’nün Nejla’sı Fahriye Evcen, iki yıl önce tatil için geldiği Türkiye’de kuzeninin ısrarları üzerine Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak katılmış. Aydoğan’ın yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırmasından sonra da kendisini ekranlarda bulmuş.

OZAN GÜVEN

Ayakkabı mağazasında satıcılık yapan Ozan Güven, oyunculuğa figüran oyunculukla başlamış. Performansı beğenilen Güven, kısa sürede herkesin tanıdığı bir oyuncu olmuş. Ünlü oyuncu Ozan Güven’in Beşiktaş’taki ayakkabı mağazası hâlâ duruyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Tesadüfen ünlü olanlar
    paylaşım için tşkler

Tesadüfen ünlü olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tesadüfen bulunan icadlar

tesadüfen bulunan icadlar

FOTOĞRAF Mucit: Louis-Jacques Daguerre Tarih: 1838 Kaza: Dağınık laboratuvar dolabı... Bu rastlantısal buluşun nedeni kırık bir termometre... Louis Daguerre, karanlık odada, gümüş iyodür levhada açığa çıkan görüntüyü sabitlemenin yollarını arıyordu. 1938 yılında bir gün, farklı kimyasal maddelerin bulunduğu dolabına, daha sonra kullanmak ve temizlemek üzere bozuk görüntülü bir film levhası...
  2. Emre Aydın - Tesadüfen

Emre Aydın - Tesadüfen

DÜn gece seni gördüm rüyamda. Ağlayarak uyandığım tek hatırladığım. Nerdesin ve ne yapmaktasın simdi ? Ben hala seni söylüyorum. Belki bir gün tesadüfen Belki bir gün tesadüfen Telefonlara ben baktım gittiğinden beri. Ben özledim en çok seni. Nerdesin ve ne yapmaktasin simdi ? Ben hala seni soyluyorum. Belki bir gün tesadüfen Belki bir gün tesadüfen..
  3. Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

tesadüfen akor emre aydın tesadüfen akor C G Dün gece seni gördüm rüyamda C G Ağla¤¤¤¤¤ uyandım tek hatırladığım C G Nerdesin ve ne yapmaktasın şimdi Am C G Ben hala seni söylüyorum Am E7(e) } X2 Belki bir gün tesadüfen C G Telefonlara ben baktım...
  4. tesadüfen bulunan icatlar

tesadüfen bulunan icatlar

yeni bulunan icatlar tesadüfen bulunan icatlar FOTOĞRAF Mucit: Louis-Jacques Daguerre Tarih: 1838 Kaza: Dağınık laboratuvar dolabı... Bu rastlantısal buluşun nedeni kırık bir termometre... Louis Daguerre, karanlık odada, gümüş iyodür levhada açığa çıkan görüntüyü sabitlemenin yollarını arıyordu. 1938 yılında bir gün, farklı kimyasal maddelerin bulunduğu dolabına, daha sonra kullanmak ve...
  5. tesadüfen

tesadüfen

Yüzümde hergün artan sensizlik çizgileriyle yaşıyorum. Hani boş bir sürahinin içinde bir damla su ararsın ya,bardağına dökmek için. Sana öyle kandım,sana öyle inandım ben,bardağın dolu tarafından bakarcasına. Olabilmeliydi belki,en mükemmelinden yaşananlar,kimbilir… Belki bir gün tesadüfen… Ve şimdi hazır değilim sensiz kalkan bu boş tren katarlarında yalnız yol almaya.. Sadeliğini hiç...

Sayfayı Paylaş