gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Teşebbüs :

Konu, 'Askeri Ceza Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Madde 40 - 1 - Askeri curümlerde müteşebbisler hakkında Türk Ceza Kanununun 61, 62, 63 üncü maddeleri hükümleri tatbik olunur. 2 - Bir cürümün cezasiyle beraber askeri fer'i cezalardan birinin hükmedilmesi lazım veya caiz ise o cürme teşebbüs halinde dahi bu fer'i ceza verilir, veya verilebilir.

Teşebbüs : konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara ikramı adam öldürmeye teşebbüs

sigara ikramı adam öldürmeye teşebbüs

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç Dr. Öner Balbay, sigara ikram etmenin bir nezaket olmadığını aksine adam öldürmeye teşebbüs olduğunu söyledi. Sakarya İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş da, dünyada her yıl 1 milyon insanın sigara kullanmadığı halde sigara dumanına maruz kalarak hayatını kaybettiğini belirtti. Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ile...
  2. Kasten adam öldürmeye teşebbüs

Kasten adam öldürmeye teşebbüs

adam öldürmeye teşebbüs cezası adam öldürmeye teşebbüs vurmanın cezası kasten tam soru: Kasten adam öldürmeye teşebbüs Eşimle ciddi geçimsizliğimiz nedeni ile ayrılma noktasına gelmiştik (fakat eşimle aynı evde yaşıyorduk) ve tüm bunlar yaşanırken ben birisini sevdim. Fakat sevdiğim bu kişi ile ciddi tartışmalar yaşadığım için ayrılma kararı aldım ve bunu yaklaşık 2,5 ay önce ona söyledim....
  3. Michael Jackson'ın Kızı Paris İntihara Teşebbüs Etti!

Michael Jackson'ın Kızı Paris İntihara Teşebbüs Etti!

michael jackson'ın kızı paris jackson Sevgili melekler, dört yıl önce kalp krizi sonucu hayatını kaybeden pop müziğin efsanevi ismi Michael Jackson'ın kızı Paris Jackson intihara teşebbüs etti. Hastaneye kaldırılan Paris, tedavi altına alındı. İşte detaylar... ABD'nin California eyaletinde, Michael Jackson'ın 15 yaşındaki kızı Paris Jackson, hastaneye kaldırıldı. Annesi Debbie Rowe,...

Sayfayı Paylaş