gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tesettür Bağlama modelleri önrekleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tesettürlü bir bayanım, bana tesettür bağlama modelleri yada örnekleri vermeniz mümkün müdür sağolun.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirmiz aradığınız modellere BURAYA tıklayarak ulaşabilirsinizz

tesettür Bağlama modelleri önrekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. türban bağlama modelleri

türban bağlama modelleri

türban bağlama modelleri eşarp yapma modelleri eşarp yapma video türban video başı Tesettürlü bayanlar için bir birinden şık türban bağlama modelleri kaynak:leyli.blogcu.com
  2. Eşarp bağlama modellerinden örnekler

Eşarp bağlama modellerinden örnekler

yüz şekline göre eşarp bağlama eşarp bağlama örnekleri süsleme modelleri süslemeleri üçgen Tesettürlü arkadaşlarım daha iyi bilir ki birçok eşarp bağlama modelleri vardır.Birazdan sizlere bunlardan bazı örnekler verecem.Vermeden önce benim en çok hoşuma giden modeli paylaşmak istiyorum oda tam adını bilemiyorum genelde abiye modellerde nişan gelin başlarına yaptıkları çok değişik süslemeler ve...
  3. Şal bağlama modelleri

Şal bağlama modelleri

şal bağlama modelleri şal eşarp modelleri türban ile türban şalla yapımı Kimileri eşarp kimileri ise şal sever.. Şal sever melek dostlarım için şal bağlama modelleri ekledim.. Denemekte fayda var melekler..ayrıca pek hoş durdurkları da kesin :tik:
  4. eşarp bağlama modelleri

eşarp bağlama modelleri

eşarp nasıl bağlanır eşarp yapımı yapma modelleri yapma modelleri video tesettür modası, eşarp bağlama şekilleri, eşarp, eşarp bağlama, eşarp bağlama modelleri sizler için.. biz tesettürlüler saçımızı yapmaktan mahrum olabiliriz ama eşarplarımızı hergün farklı bi şekilde bağlayarak değişiklik yapabiliriz.
  5. Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

Düğün İçin Eşarp Bağlama Modelleri

eşarp yapımı düğün eşarp yapma modelleri düğün için modelleri için yapma 2011 yapılışı eşarp modeli, yapımı, nasıl olmalıdır, fantezi bağlama stilleri, türban, düğün için eşarp yapımı hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Merhaba ya arkdaşlar kaynımın düğünü var sizce hangi eşarp modelini yaptırsam renk farketmez bana siz modeli beğenin bakalım.kararsız kaldım..

Sayfayı Paylaş