gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Tesettür hamilelikler

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

tesettürlü hamilelikler tesettür hamilelikler tesettur
    Tesettürlü hamilelikler.. Her hamile bayan şık olmak ister... Tesettürlü hamile meleklerime benden birbirinden şık ve rahat hamilelikler...

2. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Kıyafet değil de poz hoşuma gitti..:piha:

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Üstündeki hoşmuş:)

Mahperver poz güzel evet:D

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
Tesettür hamilelikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesettür

Tesettür

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hamilelik

hamilelik

Oncelikle herkese merhaba.bi sorum olacak ben pko hastadiyim.hamile kalmak istiyorum ama 3 aydir denememize ragmen olmadi.dr.a gitmek istemiyorum.benim prolaktinim yuksekti bir tek.benimle ayni durumda olup hamile kalan varsa buraya yazabilirmi lutfen.cvplarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler
  3. hamilelik

hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b
  4. Hamilelik

Hamilelik

Merhaba hanımlar benim adetim 9 gündür gecikti ilk defa böyle bişey oldu evlendiğimizden beri,çünkü füzenli adetim oluyordu,idrar testi negatif cıktı dün kan testi yaptırdım yarın alıcam sonucu bütün hamilelik belirtileri var yorgunluk halsizlik uyku hali mide bulantısı baş dönmesi,adet olucakmiş hissi,ama korkuyorum kan testi negatif çıkarsa diye adeti gecikip idrarda negatif çıkıp kan...
  5. hamilelik

hamilelik

merhabalar adetime 2 gün var yumurtlama günümde çalışmalrı yaptım fakat adet agrısı gibi şikayetlerim sizce idrar testi yapsam cıkar mı yoksa adetimin geçmesini mi beklemeliyim bebiş için çok sabırsızlanıyorummmm:)

Sayfayı Paylaş