gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tesettür modası 2010

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tesettür defilesi tesettür modası 2010 2009 2010 modası defilesi defileleri Hanımlar şimdi sizleri bir tesettür defilesine götürmek istiyorum hemde ön sıralardan yeriniz hazır defileyi seyretmek için:D
    2010 tesettür modası için firmalar teker teker ürünlerini sergilemek adına defileler düzenliyorlar işte bu defilede bunlardan birisi.2010 senesinin tesettür modasına şöyle bir baktığımızda pantolonların üzerinde ekseriye uzun gömlek ve tunik modellerine daha çok rastlıyoruz ve buda hanımlar için ayrı bir rahatlık ve şıklığı bir arada getiriyor.

Şimdi birlikte defileye göz atıp tesettürlü hanımların 2010 senesinde neler giyebileceğine bir göz atalım

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tarzım değil ama paylaşım için saol

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık.....

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cidden ben giyemem ama hoş

5. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    coooook güzeller süper. valla ben tesetürlüyüm. iyikide tesetürlüyüm

Tesettür modası 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tesettür modası!!!

tesettür modası!!!

tesettür modası yarasa kollu ferace Tesettürlü Meleklerimiz için birbirinden şık güzel modeller hazırladık arkadaşlarım. Dileyen arkadaşlarımıza örnek olması açısından veriyoruz, umarız kafanızdaki modele bir tanesi uyuyordur. Nasıl arkadaşlarım hoşlar değil mi ?:a026:
  2. 2010 tesettür modası ve kombineleri

2010 tesettür modası ve kombineleri

tesettür modası tesettür kombineleri modası 2010 2010 tesettur modasi Günümüzde moda sınır tanımıyor arkadaşlar.Artık her kesime yaşa ve isteğe uygun olaraktan o kadar çok seçim şansınız varki.. Şimdi tesettürlü arkadaşlarım için bazı kombineleri paylaşmak istiyorum sizinle Hepsi birbirinden şık güzel ve uyumlu bir şekilde tasarlanmış.İnanın açık olduğum halde içlerinde benim bile çok hoşuma...
  3. Tesettür sokak modası 2010

Tesettür sokak modası 2010

tesettür sokak modası tesettürde sokak modası 2010 tesettür Şimdiye kadar size tesettür modasını kataloglardan yada markalardan örnekler vererek paylaştım.Tesettürlü Türk hanımları giyim konusunda örneklerini modellerini sergilerken peki Dünyadaki müslüman hanımların giyindikleri stil nasıl acaba? İşte dünyanın dört bir yanından kapalı müslüman hanımların günlük giyimleri olan tesettür sokak...
  4. Tesettür modası

Tesettür modası

tesettür modası tesettürde moda renkler RENK RENK ŞIK TESETTÜRLER.. 2010 YILI TESETTÜR MODASI HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. BU MODALAR HARİKAA!! ÇOK HOŞ RENKLER..MODA TUNİKLER.. 2010 da TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ÇOK GÜZEL RENKLER VE TARZLAR VAR.. Sevgili arkadaşlar bende sizler için 2010 yılının tesettür modasını araştırdım,buldum ve buraya koydum.Umarım beğenirsiniz.. BEĞENEN LÜTFEN YORUM YAPSIN..
  5. 2015 Tesettür kıyafet modası

2015 Tesettür kıyafet modası

2015 tesettür modasına baktığımızda çok şık ve spor salaş kesimlerin olduğunu görüyoruz.Trend testtür modasında özelliklede bu yaz tunikler çok tercih edilecek. Daha modern ve çarpıcı tasarımların olduğu 2015 tesettür modasında ki hanımlar tercih yapmakta çok zorlanacağa benziyor. Biz tesettürlü hanımlar için 2015 in trendi olan kıyafetler hakkında küçük bir araştırma yaptık ve buna...

Sayfayı Paylaş