Tesettür Tunik Modelleri... | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Tesettür Tunik Modelleri...

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    Tesettürlü kadınlarımız için açmış olduğumuz bölümümüzden sizlere son moda bilgilerini ve tesettürlülerin giyeceği tesettürlü giysi modellerinden tesettür hamile elbise modelleri ve yeni evlenecek gelinler için gelinlikler vermekteyiz. Şimdi istek üzerine ben bu konumda kızlar sizlere tesettürden hoşlananlar ve giyenler için harika tunik modelleri sunacağım. Öncelikle bu tunikleri satın alacağınız iki büyük ve güvenilir site var onlardan bahsedeyim sizlere.

Birincisi sefamerve markası ile satılan ürünler tesettür tuniklerini incelediğimizde bu adreste sizler için indirimde tunikler ve harika modeller sunmuşlar bunları inceleyebilir ve satın da alabilirsiniz öncelikle bunu söyleyim sizlere diğeri de modanisa arkadaşlarım google araması ile sitelerine ulaşabilir ve buradaki modelleri de inceleyebilirsiniz. Ben birinci olarak bahsettiğim site olan sefa merveye ait bir kaç güzel örneği buradan sizlere resim olarak ta eklemek istiyorum arkadaşlarım.
    Özellikle bu aralar Gömlek Yakalı Krep Tunikler çok moda arkadaşlarım bunların hemen ardından Lazer kesim krep tunikler ve yine püskül detaylı tunik modelleri revaçta. Yukarıdaki adresten inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Fiyatları 50 tl den başlıyor ve değişiyor. Resimlerin büyük halini ekliyorum tıklayarak aynı zamanda galeri halinde daha detaylı inceleme fırsatı bulabileceksiniz.

Gömlek Yakalı krep tunik siyah sefa merve Lazer kesim kırmızı sefa merve tunik örneği Lazer kesim krep tunik bordo renkli sefa merveden Lazer kesim tunik koyu yeşil sefa merve Mint Yeşili Sefa merve gömlek yakalı tunik örneği Püskül detaylı krep sefamerve tunik vişne rengi Sefa Merve gömlek yakalı krep tunik saks mavisi sefa merve hardal rengi tunik modeli Yağ yeşili krep tunik sefa merveden Yine Gömlek yakalı fuşya rengi sefa merve tuniği

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Mart 2016
    aysenariburnu ve hazan_11 bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    canım ben konunu tesettür bölümüne taşıyorum bilgin olsun mucux:)

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    sağol canım mawim dikkat etmedim :D

4. rüzgar

rüzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim güzeller

5. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    anammmm bayıldım eline emeğine sağlık lavişim

6. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok şıklar beğendim, teşekkürler

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Çalış cnm çalışmak iyidir :):)

8. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    beğenmenize sevindim kızlar yakında güzel modeller gelecek sizler için :D

9. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

2.beğendim sağol canım.

Tesettür Tunik Modelleri... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çok hoş tesettür tunik modelleri

tesettür tunik modelleri tunik sipariş tesettür bluz modelleri buluz spor 2010
  2. Armine 2011 Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunik modelleri tunik modelleri armine 2011 2011 tesettür armine, tesettür giyim, tunik modelleri, 2011, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 1994te ipek eşarp mrkası olarak piyasaya giren Armine,2006 itibariyle giyim üretimini de başlayarak ürün yelpazesini genişletti.Bursa'da ki tesislerinde faaliyetlerine devam eden markanın ,2011 tunik modellerinden...
  3. Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri

tunik modelleri, tesettür tunik modelleri, tesettür giyim modelleri, tesettür tunik modelleri 2015, tesettür giyim 2015, tunik modelleri 2015 Her bayanın severek kullandığı tunik modelleri, tesettür giyim modasında da yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Yeni sezon tesettür giyim modasından seçtiğimiz tesettür tunik modelleri ve kombinleri ile ilgili...
  4. Tesettür Tunik Modelleri 2016

Hemen hemen her bayanın elbise dolabın da mutlaka tunik modelleri yer almaktadır. Açık yada kapalı olsun her bayanın günlük olduğu kadar özel günlerde de tercihi olan tunik modelleri 2016 yılın da senenin trend renk ve desenlerini tasarımları ile buluşturarak bayanlara sunuluyor. Şimdi ki yazım da sizlere tesettürlü hanımlar için oldukça şık tunik modellerini paylaşıyorum. Rahat bir kullanım...
  5. Genç Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri

Tunik ve pantolon kombini her bayanın elbise dolabın da bulunan demirbaş bir giyim stilidir. Açık yada tesettürlü bayanların gerek günlük gerekse özel günler de tercih ettikleri tunik ve pantolon kombin modelleri tesettür giyimin de özellikle genç bayanları tarafından sevilerek kullanılan modelleri arasın da yer alıyor. Mevsimine göre farklı renk ve tasarımlar ile kombinleyebileceğiniz ve...

Sayfayı Paylaş