gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Tesettür yazlık pardesü modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

yazlık pardesü modelleri armine pardesü modelleri 2011 2011, pardesü modelleri, şık, güzel, renkli pardesüler, sizler için seçtiklerim burada meleklerim

Hepsi çok şık, renklerin modellerin güzelliğine bakın meleklerim...Hepsi ayrı bi güzellikte....

[​IMG][​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Temmuz 2011
Tesettür yazlık pardesü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuğba tesettür pardesü modelleri

Tuğba tesettür pardesü modelleri

tesettür pardesü modelleri 2010 pardesü modelleri tuğba tuğba 2010 Tuğba tesettür 2009/2010 sonbahar kış kreasyonunu hazırladı hahımlar. Şimdi sizlerle bu kreasyondan pardesü koleksiyonunu paylaşmak istiyorum. Siyahın o asil ve vazgeçilmez rengine koleksiyonunda bol bol yer vermiş Tuğba tesettür.Bunun yanında farklı renklerdede yine hanımların beğeneceğini umduğum renklerde karşımıza...
  2. Yazlık keten pardesü modelleri

Yazlık keten pardesü modelleri

pardesü modelleri yazlık kısa pardesü modelleri keten 2011 yazlık keten yazlık pardesü modelleri, keten pardesü modelleri, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden tesettürlü misafirlerimiz için, yılın yazlık keten pardesü modellerinden, örnekler sunuyoruz bu yazımızda.
  3. Kayra Giyim 2012 pardesü manto tesettür modelleri

Kayra Giyim 2012 pardesü manto tesettür modelleri

kayra giyim 2012 kayra giyim pardesü modelleri 2012 kayra giyim manto modelleri 2012 kayra tesettür giyim 2012 modelleri burada arkadaşlar. Tesettür giyim 2012 trendleri arasında, tesettür giyim sektöründe tıpkı Tekbir Giyim modelleri gibi tutulan Armine eşarp ve giyim modellerinin yanı sıra Kayra Giyim de başı çekmektedir Melek'lerim. Bizde tesettürlü Melek'lerimiz için Kayra giyim 2012...
  4. 2012 Yaz Sezonu Tesettür Pardesü Modelleri

2012 Yaz Sezonu Tesettür Pardesü Modelleri

Manto Modelleri 2012 Yazlık Pardesü Modelleri Tesettür giyim firmalarının koleksiyonlarında sergilediği en güzel manto modelleri 2012 içinden sizler için seçtiklerimizi paylaşmak istiyoruz melekler :) Artık pek çok zevke hitap edebilen, değişik model seçenekleri ve renk skalasıyla tesettürlü bayanlara alternatif sağlamış olan tasarımcılardan işte en güzel yazlık pardesü modelleri...:)...
  5. Yazlık Pardesü Modelleri istiyorum

Yazlık Pardesü Modelleri istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden benim gibi kapalı hanımlar için yılın modası olan ve kumaşı ince olan Yazlık Pardesü Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş