gebe
  1. Pamen

Pamen Forum Okuru

Tesettüre girmek istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Pamen tarafından paylaşıldı.

Kız arkadaşım açıktı. 2 gün önce kapandı. O'nu daha çok teşvik etmemi, daha ısındırmamı istiyo benden. siz genelde sert olarak uyarmışsınız. daha yumuşak dille anlatabilir misiniz...

Tesettüre girmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. girmek

girmek

İyi bir mekana yahut ortama girmek hayra, Eve girmek bekar için evlenmeye, evli için güvenliğe yahut ev almaya delalet eder.
  2. Gülme krizine girmek istiyorsanız okuyabiliriniz...

Gülme krizine girmek istiyorsanız okuyabiliriniz...

Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim, Şükrü Bey sana söylemedi mi? Bayram...
  3. GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLmeye hazır oLun MeLekLerim....:laugh: Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim,...
  4. Tesettür Bayan Giyim Modelleri istiyorum sizden

Tesettür Bayan Giyim Modelleri istiyorum sizden

selam kızlar ben tesettürlü bir hemcinsiniz olarak benim gibi kapalı bayanlar için 2012 yılının modasından Tesettür Bayan Giyim Modelleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.
  5. polis akademisine girmek istiyorum bilgi lazım

polis akademisine girmek istiyorum bilgi lazım

Merhaba.Ben küçüklüğümden beri polis olmak istiyordum.Şimdi polis akademisine gçrmek istiyorum nasıl bir yol izlemem lazım ?

Sayfayı Paylaş