gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tesettürlü hamile elbise modelleri tam size göre hamişler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne güzel artık gebeliğin ilk belirtileri konularına ya da hamilemiyim gibi konularımıza bakmayı bıraktınız. Artık büyük uğraş dua ve çabalardan sonra hamile kaldınız. Şimdi artık 5. aydan sonra yavaş yavaş çıkan göbüşlerinizi göstermenin ve onları korumanın, gururla dolaşmanın vakti geldi arkadaşlarım. İslami usüllere göre yaşayan ve tesettür giymiş kadınlarımızı da bu konumuzda düşünerek tesettürlü olan meleklerimiz için harika modelleri bir araya getirmeye ve bazı satın alma linklerini sizlere sunmaya karar verdik. Umarız yardımcı oluruz ve umarız arkadaşlarım güzel modelleri sayemizde bulabileceksiniz. Bu konuyla birlikte yeni evlenecek tesettürlü kızlarımız için tesettür gelin başı konumuzu öneriyoruz inceleyebilirsiniz.

Yine tesettürlü kadınlarımızın gömüşleri 5 aydan önce kendisini gösteremeyeceğinden dolayı dileyenler tesettür galerisi bölümümüze bakabilirler ve ALVİNA TESETTÜR modelleri ile birlikte yeni açtığımız Tesettür feracesi konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Tesettürle ilgili hamilelik ilbiselerini internetten araştırdığımızda Sefa Mervenin buradaki adresi ile birlikte Modanisa diye bir site çıkmaktadır. Bu iki siteyi inceleyerek ürünlerinizi kartınızla taksilte kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabiliyorsunuz.
    Modanisa sitesinden bulduğum lila pembe renginde bir hamile tuniği kıyafeti çok hoşuma gitti onu sizlere buradan resim olarak vermek istiyorum dileyenler bu adresten satın da alabilirler.
    Modanisa hamile elbisesi.jpg
    Şimdi sizler için google.com.tr adresinden bulduğumuz değişik tesettürlü hamile kıyafetlerini bir araya getiriyoruz. Kadınlarımızın başı açık bazı modelleri var bu seçim tamamen sizlere kalmıştır bilginiz olsun.

Sizler için oluşturduğum galeriden de tesettürlü kadınlara hamilelik elbiseleri görsellerini görebilirsiniz. Aşağıda yer alan küçük resimlere tıklayarak galerimize girebilir ve resimleri daha yakından inceleyebilirsiniz kızlar.

Hamile elbise modeli tesettürlüler için Pembe tesettür hamile elbise modeli Sefamerve yeşil hamile elbisesi Tesettür hamile bella elbise modeli Tesettür hamile giyim modası Tesettür hamile kıyafetleri şık Tesettürlü hamile tunikleri çok hoşlar Yine sefamerveden hamilelik elbisesi
    Resimleri küçük ekleyeceğim dedim ama büyük ekledim hoşuma gitti aşağıdaki küçük resimlerde yer alan bazı markalara ait modelleri de görebilirsiniz.

Yeni çıkmış hamilelik elbisesi lc waikiki Lc waikikinin en güzel hamilelik elbiselerine örnekler Pembe hamilelik elbisesi lc waikikiden siyah ve uzun lc waikiki elbise modeli hamilelere özel Kahverengi lc waikiki hamilelik elbisesi Lc Waikiki hamilelik elbiselerine bir örnek Hamilelik elbisesi örneği mavi lc waikiki Pembe lc waikiki hamilelik elbisesi Pembe işlemeli lc waikiki elbise örneği siyah ve uzun lc waikiki elbise modeli hamilelere özel

Son düzenleme: 30 Mart 2016
Tesettürlü hamile elbise modelleri tam size göre hamişler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

yaz geldi sünnetler,düğünler başlio 'MAŞALLAH' havlu modeli tam size göre :)

maşallah yazılı havlu havlu sünnet havlusu örnekleri sünnet modelleri havluları merhaba hanımlar işte süper ötesi bir havlu modelimle daha sizinleyim kalın 'fiesta' havlu üzerine turkuaz/mavi pullarla ve cam kum boncuklarla tek tek işlenmiş,masmavi organze tül pullu fırfırıyla 'MAAŞALLAH' yazılı bu havlu tam size göre... sünnetler ve düğünler için tam aranılan gösterişli ve bir okadar da...
  2. tesettürlü kızlar size göre harika gelinlikler

tesettürlü kızlar size göre harika gelinlikler

tesettürlü kız resimleri tesettürlü kızlar tesetturlu kızlar kizlar tesetürlü ben bunları çok beğendim bakalım sizin yorumlarınız ne olucak;
  3. Tesettürlü Hamile Abiye Kıyafet Modelleri

Tesettürlü Hamile Abiye Kıyafet Modelleri

tesettürlü hamile abiye kıyafet modelleri resimleri örnekleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Hamile olmak şık olmaya engel değil melekler :) Tesettürlü hamileler için de şık ve zarif hamile elbiseleri pek çok mağazada mevcut.Yalnız diyelim ki hamilesiniz ve gece dışarı çıkmanız lazım.Ya da özel bir geceye, düğüne,nişana davetlisiniz.Ne yapacaksınız?Günlük giydiğiniz hamile...
  4. Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Hamile Elbise Modelleri istiyorum sizden

Merhaba hanımlar ben hamişim ve benim gibi hamile olan hanımlar iç.in sizden yılın modası olan ve şık olan Hamile Elbise Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Hamile Kot Elbise Modelleri istiyorum sizden

Hamile Kot Elbise Modelleri istiyorum sizden

Kızlar ben hamişim sonunda:) sonun da diyorum çünkü bunu çok bekledim ve nihayet hamile kaldım ve hamileliğim süresince hayal ettiğim herşeyi yapmak istiyorum hamile kalmak istediğim dönemlerde hamile kot elbisesi giyenlere hep imrenirdim şimdi bir tane de ben almak istiyorum sizden de benim için yeni trendler arasından Hamile Kot Elbise Modelleri sunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş