gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tesettürlü Rallici Burcu Çetinkaya Evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burcu çetinkaya, burcu çetinkaya haberleri, servet çetin
    Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda tesettüre giren rallici Burcu Çetinkaya evleniyor. Eskişehirspor'un futbolcularından Servet Çetin'le evlilik kararı alan Burcu Çetinkaya, Çetin'le 6 aydır beraberler. Çiftin açıklamayı, önümüzdeki günlerde yapması bekleniyor.
    burcu-servet.jpg

Tesettürlü Rallici Burcu Çetinkaya Evleniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  2. ezgi çetinkaya

ezgi çetinkaya

ezgi çetinkaya ezgi facebook çetinkaya facebook Ezgi Çetinkaya Ezgi Çetinkaya Haftaiçi her saat 20:00-24:00 arasında Ezgi Çetinkaya radyonuzda.
  3. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  4. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy evleniyor ve evlendi Burcu kara, buğra gülsoy, evlilik haberleri, çift evleniyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Geçen aylarda birliktelikleri yeni, yeni duyurulan burcu kara ve buğra gülsoy hızlı bir zaman geçirerek evlenme kararı almışlar melekler. Mutluluklar diliyoruz :) Burcu Kara, Buğra Gülsoy’la hayatını...
  5. Burcu Esmersoy Ekim Ayında Evleniyor!

Burcu Esmersoy Ekim Ayında Evleniyor!

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy evleniyor Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Burcu Esmersoy evlilik tarihini açıkladı. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu kendisinin üstlendiği "En Güzel Bölüm" programında evleneceği tarihi açıklayan Esmersoy bakın neler söyledi.. Esmersoy, "Benim doğum günüm ekimde, şimdi...

Sayfayı Paylaş