gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

tesetürlü gelin basları

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tesetürlü gelin basları

benim kardesimde tesetturlu gelin baslari yapiyo,ona cok guzel ornekler var burda...emegine saglik....XI

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tesetürlü gelin basları

ben tsk ederim yorumun için umarım iyi örnekler olur

tesetürlü gelin basları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  2. Kalbura Bastı

Kalbura Bastı

emine beder kalbura bastı emine beder tatlı tarifleri şekerpare tarifi kalbura bastı tarifi Tarif Emine Beder'e ait. Malzemeler: 1 çay bardağı erimiş margarin 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı maden suyu 1 paket kabartma tozu 3,5 su bardağı un 100g. ceviz içi Şerbeti: 3 Su bardağı su 2,5 Su bardağı şeker yarım tatlı kaşığı limon suyu Yapılışı; Hamuru yoğuracağımız kaba eritip...
  3. Bas Gitar

Bas Gitar

bas gitar notaları bass gitar akorları bass notaları bas gitarda notalar nota bilgisi Bas gitar, çoğunlukla dört telli olan ve kalın ses veren telli çalgı. Güncel müziğin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Yoğun olarak pop, caz, funk ve rock gibi müzik türlerinde kullanılır. İlk olarak Fender tarafından 1950'li yılların başlarında üretilmiştir. Wal marka bir bass Özellikler Bas gitar,...
  4. Anonslar baslar

Anonslar baslar

İstanbul kabataş-yalova iskelesi - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! - .... İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? -?? İstanbul Eminönü-Zeytinburnu arası tramwayda; makinist: -...
  5. Gelın bası 2011

Gelın bası 2011

gelin başı 2011 gelin başları 2011 slm arkdaslar bir ay sonra dügünüm olucak ins. ve hala doru düzgün güzel bir gelin basi bulamadim... kapali oldugum icin tesettürlü gelin baslari genelde cok abartili oluyor.. sizin elinizde güzel SIK ve sade gelin baslari varsa lütfen yollayin :( tskler

Sayfayı Paylaş