gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teslim Olmak Ölümdür, GiT !

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Teslim Olmak Ölümdür GiT ! Korktum bu savastan kactim kalbine saklandim en guvenli yer sandim özür dilerim sevgilim!

o kalbin ihanet yuvasi oldugunu farkedemedim kendi cehennemimde yanip kavrulurken serinligin pesinde sigindigim yerden gercek sanip gordugum ruyalardan uyandirdigin icin;

Tesekkur ederim sevgilim!

Hic gormedin degilmi hic hissetmedin beni sevdam oyle usuldu öyle derindiki hic bilmedin belki de bilmeyi hic istemedin bu yuzden hep mutsuz son yazdi romanlarimin sonunda

Asik oldugum kente bile dusman kesildimkacisim bu yuzden o sehirden kacarken almadim bavuluma aski ama yinede pesimden suruklemisim

keske hic yasanmamis olsaydin kacak sevdalarimin pususu olmasaydi yuregin sen de son bulmasaydi umutlarim korkmasaydim baska kalpler siginmaktan kacmasaydim baska sevdalardan

Simdi tum tumcelerim uc noktayla bitiyorsonu yokmus gibi davraniyorum bitmemis gibi koyamiyorum noktalari korkuyorum her defasinda yeniden cumleye baslamak belki de asil korkum hic yeni cumlem yok henuz ve gozlerin civilenmis her satirima her harfime öyle belirgin ki izleri bakmaya korkuyorum okumaya cesaretim yok

Cik git artik ruyalarimdan yikma kentlerimi daha fazla gerilla savaslarina gucum yok tek siginagim savastigim cepheyken GIT nolur!Harabeyim artik GIT

Teslim olmak ölumdur GIT !

alıntı

Teslim Olmak Ölümdür, GiT ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitsem diyorum biraz, ölsem

Gitsem diyorum biraz, ölsem

İskelenin en ucundaki, en gıcırtılı tahtanın üstüne oturmuş, denizdeki nereye gittiklerini bilmediğim, bilmeyi de istemediğim parlak renkli balıklara bakıyorum. Bir süre izleyebiliyorum ancak onları, sadece bir yere kadar görebiliyorum, sonrası görünmüyor. Nedense her düşüncemin arkasına bir olumsuzluk eki katılıyor bu günlerde... Devrik düşüncelerle pekiştiriyorum bu ruh halini....
  2. Naile bir hiç uğruna ölüme gitmiş....

Naile bir hiç uğruna ölüme gitmiş....

3. sayfa haber turu NAİLE BİR HİÇ UĞRUNA ÖLÜME GİTMİŞ İzmir'de, 3 yıl önce Karşıyaka İlçesi'ndeki bir parkta kaydırak demirlerine kendisini asarak intihar eden kimliği belirsiz kızın sırrı çözüldü. Polis, sağ kaşındaki çizikten yola çıkarak, canına kıyan kişinin 19 yaşındaki Naile Maviler olduğunu belirledi.Maviler'in, annesinin, erkek arkadaşlarla dolaşmasına kızarak kızlık muayenesi...
  3. Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm "Var Git Ölüm"Sözleri"

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm "Var Git Ölüm"Sözleri"

muhteşem yüzyıl son bölümde çalan şarkı, muhteşem yüzyılda ölüm var git sözleri, ölüm var git kim söylüyor Ekranların ilgiyle izlenen sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl finali için artık geri sayım başladı. Dizinin 4 Haziran 2014 tarihin de oynanan son bölümün de kardeş ve yeğen katili olan şehzade Selim kardeşi Beyazıd ve 4 yeğenini boğdurarak öldürttü... Son sahneler de devreye bir müzik girdi...

Sayfayı Paylaş