Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?
his testi altıncı his testi 6 6his hangi alanda yetenekliyim
Çoğu zaman olacak birşeyi içimizde hissederiz ve olur. İşte bu altıncı hissimiz. Peki ya batıl inançlarınız var mı? Kadere ve olağanüstü güçlere inanırmısınız? Yoksa sizce hepsi birer hokus pokustan mı ibaret? O zaman gelin bu testle kendinizi deneyin?

1- Arkadaşınız mutlaka aşk dünyanız ile ilgili olarak Tarot falı açmak istiyor. Cevabınız ne olur?

a) Yapacak başka bir işim yoksa bu oyuna bende katılabilirim, neşeli de olur
b) İlgi çekici bulurum, çünkü aşkta mutluluk mu üzüntü yaşayacağımı merak ediyorum
c) Tarot'a inanıyorum ve mutlaka doğru şeyler söyleyeceğini düşünüyorum

2- Rüyanızda okuldan genç bir erkeğin-kızın sizi öptüğünü gördünüz. Ne yaparsınız.?

a)Bu delikanlıya-kıza yakın zamanda daha dikkatli bakacağım
b) Rüyamı önce kız-erkek arkadaşıma anlatacağım, çok şaşıracak
c) Bu delikanlının-kızın beni gerçekten öpüp öpmeyeceğini bilmeyi çok isterdim

3- Son zamanlarda her şey sizin için olumsuz gidiyor. Buna karşı bir önlem alıyor musunuz?

a) İyilik perisine acil ihtiyacım var! Hemen kendime bir nazar boncuğu alacağım
b) Hayır, hiçbir şey yapmıyorum! Çok rahatım. Tekrar iyi günlerin geleceğine inanıyorum
c) İşler kötü olsa da pozitif düşünmeye çalışıyorum

4- Sizce neden bir çok otelde 13 numaralı oda yok?

a) Birçok kişiye göre 13 uğursuz bir sayı olabilir. Ama bu benim için geçerli değil
b) Doğru olamaz! Belki de otel yöneticileri 13'e kadar saymasını bilmiyordur
c) İnanıyorum. Eğer 13 numaralı bir odada kalmak zorunda kalsaydım, bu beni kötü etkilerdi

5- Kız arkadaşınızın yeni sevgilisiyle ilgili olarak kötümser düşünceleriniz varsa bunu arkadaşlarınızla konuşur muydunuz?

a) Ona, erkek arkadaşının iyi elektrik vermediğini anlatmaya çalışırdım
b) Kız arkadaşım onu gerçekten beğeniyor ve seviyorsa hiç karışmazdım
c) Hayır, hemen söylemezdim. Belki ilk görüşmemde düşüncelerim değişebilir

6- Önünüze kara kedi çıkarsa ne yaparsınız?

a) İlgilenmem
b) Hemen yolumu değiştiririm
c) Dikkatle soldan sağa mı yoksa sağdan sola mı doğru yolumu kestiğine bakarım

7-Erkek-kız arkadaşınızın yastığının altına bir biber koyarak size sadık kalıp kalmadığı testini yapar mısınız?

a)İlk fırsatta bu testi deneyeceğim
b) Erkek-kız arkadaşım biberi sadece spagetti sosunda sever
c) Erkek arkadaşımın baş ucuna benim resmimi koymasını ve beni düşünmesini tercih ederim

8- Cep telefonunuza tanımadığınız bir erkeğin mesaj bırakmasını kader olarak mı değerlendiriyorsunuz?

a) Aptalca bulurum, mutlaka bir arkadaşım numaramı vermiştir
b) Tesadüf olmadığını düşünürüm. Belki rüyalarımdaki erkektir
c) Yalnızsam ve bu kişinin sempatik bir sesi varsa onunla buluşurum. Çünkü buna hiçbir engel yok

9- Bir partide yeni insanlarla tanıştınız. Onların hangi burçtan olduklarını merak edermisiniz?

a) Burçları beni ilgilendirmez, önemli olan yeni insanlarla tanışmak
b) Bu konuda iyi değilim. Daha çok kendi horoskopum ile ilgileniyorum
c) Gerçekten çok hassasım ve bu konuda inanılmaz yetenekliyim

10- Geleceğinizi öğrenmek için bir medyuma başvurur musunuz?

a) Hepsinin yalan olduğunu düşünüyorum. Kimse geleceği bilemez
b) Bir defa denedim ve gerçekleşti
c) İsterdim, fakat kötü şeyler duymaya tahammülüm yok

11- Erkek arkadaşınız başka bir kız yüzünden sizi terk etti. Ne yapardınız?

a) Tepkimi gösterir. O kızla tanıştığı güne lanet okurdum
b) Bu adamı hayatımdan tamamen çıkarırdım
c) Onun resmini yakar, küllerini pencereden atardım

12- Size uğur getirdiğine inandığınız bir sayınız var mı?

a) Mutluluğun sayılara bağlı olduğuna inanmıyorum.
b)Doğum günümü uğurlu sayım olarak kabul ediyorum
c) Uğur sayımı söylemem. Söylersem bir daha bana şans getirmez

13- Bitkilerle konuşmanın onların büyümesini etkileyebileceğine inanıyormusunuz?

a) Neden olmasın? Bence çiçekler ve ağaçlar müzik bile dinlemeli
b) Çevremdekiler odamdaki palmiye ile konuştuğum için benimle dalga geçiyorlar
c) Çok saçma bir düşünce. Arkadaşlarımla sohbet etmeyi tercih ederim

SONUÇLAR

a'lar çoğunluktaysa: Yıldız falına inanıyorsunuz. Meraklısınız. Ama söylenilenlerin tam alarak gerçekleşmediğini düşünseniz de bu sizin için sorun yaratmıyor. Kararlarınızı daima kalbinizin sesini dinleyerek veriyorsunuz. Aşkın olağanüstü güçler tarafından yönetildiğine eminsiniz. Siz sadece rüyalarınızdaki adamla mutlu olacağınıza inananlardasınız.

b'ler çoğunluktaysa: Hayatınızı kendi elinizde tutmayı tercih ediyorsunuz. Dayanılmaz çekiciliğiniz ve karizmanız ile her şeye sahip olacağınıza inanıyorsunuz. Ama bazen öyle sinirli zamanlarınız oluyor ki kontrolünüzü kaybedebiliyorsunuz. Adeta ayaklarınız yerden kesiliyor. Hayalinizdeki erkekle tanışırsanız havalanıp göğün yedi katına çıkabilirsiniz. Bu büyü karşısında yapabileceğiniz bir şey yok.

c'ler çoğunluktaysa: Sizin için tesadüf diye bir şey yok. İçinizden bir ses kaderinizi ellerinize almanız doğrultusunda her şeyin mükemmel olacağını söylüyor. Aşktaki mutluluğunuzun bilmediğiniz güçlere bağlı olmadığından eminsiniz. Kaderinizi pozitife geçirecek tek gücün elinizde olduğunu ve beğendiğiniz erkeği elde edecek gücün sizde olduğunu biliyorsunuz.

Cevap: Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?

c'ler çoğunluktaysa: Sizin için tesadüf diye bir şey yok. İçinizden bir ses kaderinizi ellerinize almanız doğrultusunda her şeyin mükemmel olacağını söylüyor. Aşktaki mutluluğunuzun bilmediğiniz güçlere bağlı olmadığından eminsiniz. Kaderinizi pozitife geçirecek tek gücün elinizde olduğunu ve beğendiğiniz erkeği elde edecek gücün sizde olduğunu biliyorsunuz.

paylaşım için tşklr

Cevap: Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?

a'lar çoğunluktaysa: Yıldız falına inanıyorsunuz. Meraklısınız. Ama söylenilenlerin tam alarak gerçekleşmediğini düşünseniz de bu sizin için sorun yaratmıyor. Kararlarınızı daima kalbinizin sesini dinleyerek veriyorsunuz. Aşkın olağanüstü güçler tarafından yönetildiğine eminsiniz. Siz sadece rüyalarınızdaki adamla mutlu olacağınıza inananlardasınız.

emeğine sağlıkk canımm

Geri