gebe
  1. trashmetal

trashmetal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Test kitaplarııı ??????

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında trashmetal tarafından paylaşıldı.

En zor yayınlar hangileri merak ediyorum . Ve Hangi derse hangi yayını önerirsiniz ?

Test kitaplarııı ?????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test

Test

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
  2. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  3. ingilizce test

ingilizce test

Azıcık değişiklik olsun ingilizce test çözemeye ne dersiniz? Testimiz burda melekler
  4. test negatif

test negatif

slm kızlar bugün adetim geçeli 3 gün oldu ama hala tık yok dün akşam dayanamadım idrar testi yaptım negatif.hiç adet olucam gibide gelmiyor,arada adet sancısı giriyor çok hafif 2dk sonra geçiyor,böyle test negatif lupta sonrada pozitf olan varmı,yardım edin nolur kafayı yemek üzereyim millet 1 hafta önceden öğreniyor biz bekle dur:(((
  5. test yapmalımıyım??

test yapmalımıyım??

Merhaba arkadaslar benm adet gecikmemin bugun 3. Günü duzenli adet gören birisiyim. Ayrica adetime bir hafta kala adet belirtilrrim olurdu şişkinlik sivilce goguslerde şişlik üşüme gibi ama suan bunlarin hic birisi yok bende yarin sabah idrar testi yapayım mı bilemiyorum negatif çıkmasından korkuyorum. Buarada sadece cok az akintim oluyor ama kadinlarda olan normal akıntı mı yoksa gebelik...

Sayfayı Paylaş