gebe
  1. ümitsiz:(((

ümitsiz:((( Forum Okuru

test negatif

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ümitsiz:((( tarafından paylaşıldı.

slm kızlar bugün adetim geçeli 3 gün oldu ama hala tık yok dün akşam dayanamadım idrar testi yaptım negatif.hiç adet olucam gibide gelmiyor,arada adet sancısı giriyor çok hafif 2dk sonra geçiyor,böyle test negatif lupta sonrada pozitf olan varmı,yardım edin nolur kafayı yemek üzereyim millet 1 hafta önceden öğreniyor biz bekle dur:(((

test negatif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

gebelik testinde (kasette) pozitif kan testinde negatif sonuç alıp yıkılanlar=(

kızlar relglim 6 gün geçti sabah ilk idrarla kendim test yaptım pozitif çıktı hemen kendimi hastaneye attım kan testi için sonuç beklenen bebiş yok yıkıldımm yardımlarınızı tecrübelerinizi ve bilgilerinize ihtiyacım varr...
  2. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  3. Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk...
  4. hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

Slm arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen yaklaşık on gün önce göğüslerim ağırmaya başladı hala da ağırıyop kasiklarma iğne batar gibi batıydu acı ve çok aşırı sarı akıntım var adetme 5gün var ben test yaptım ama negatif çıktı sizce yanılma payı varmı
  5. Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Arkadaslar benm adet gunum bugun ayin 22. De as like geldi am a suan devam halinde sadece bulanik bi like devami yok kasiklarim sizliyo he sabah modem asiri bulandi gecen ay test yaptim 2.3 ciktti yok dedi doktor since bugun gitmelimiliyim acilll yardimmm

Sayfayı Paylaş