gebe
  1. elif.sd

elif.sd Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

test yapmalımıyım??

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında elif.sd tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar benm adet gecikmemin bugun 3. Günü duzenli adet gören birisiyim. Ayrica adetime bir hafta kala adet belirtilrrim olurdu şişkinlik sivilce goguslerde şişlik üşüme gibi ama suan bunlarin hic birisi yok bende yarin sabah idrar testi yapayım mı bilemiyorum negatif çıkmasından korkuyorum. Buarada sadece cok az akintim oluyor ama kadinlarda olan normal akıntı mı yoksa gebelik belirtisimi bilemiyorum renksiz beyaz bi akıntı ama dedigim gibi az miktarda yardimci olursaniz sevinirimm...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Gecikmeniz var hcg testi yapın net sonucu alırsınız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

test yapmalımıyım?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi yapmak için kaç gün geçmeli,gebelik testi ka.ç günlük gecikmeyle doğru yanıt verir,gebelik testi hakkında bilgiler Gebe olduğundan şüphe eden kadınlar, şüphelerinin doğruluk payını öğrenmek için gebelik testine başvururlar ancak gebelik testinin kesin sonuç vermesi için doğru zamanda yapılması gerekir. Peki gebelik testini ne zaman yapmak...
  2. Hamileyim hangi testleri ve tahlilleri yapmalıyım?

Hamileyim hangi testleri ve tahlilleri yapmalıyım?

hamilelikte yapılan testler,gebelikte yapılan tahliller,hamilelikte hangi testler yapılır,hamilelikte hangi tahliller yapılır Hamileliğin başlangıcından sonuna kadar farklı dönemlerde çeşitli tahliller ve testler yapılmaktadır. Hatta bazı tahlillerin gebelikten önce çiftler hamileliğe karar verdiğinde yapılması daha uygundur. Bazı testlerin gebeliğin belirli haftalarında yapılması gerekir...
  3. Tüp bebek yaptırdım.Ne zaman test yapmalıyım?

Tüp bebek yaptırdım.Ne zaman test yapmalıyım?

tüp bebekte gebelik testi,tüp bebekte hamilelik testi,tüp bebekte gebelik testi ne zaman yapılmalı,tüp bebekte hamilelik testi ne zaman yapılmalı,tüp bebek ve gebelik testi hakkında bilgiler Klasik tüp bebek tedavisi (IVF) veya ICSI (mikroenjeksiyon) gibi hangi yöntemle yapılırsa yapılsın tüp bebek tedavisinde embriyonun rahim içerisine transfer edilmesinden 12 gün sonra gebelik testi...
  4. Tüp bebek transferimin 12 ci günü ne zaman test yapmalıyım?

Tüp bebek transferimin 12 ci günü ne zaman test yapmalıyım?

tüp bebekte gebelik testi ne zaman yapılır,tüp bebekte hamilelik testi ne zaman yapılır,tüp bebek gebelik testi,tüp bebek hamilelik testi,tüp bebek tedavisinde gebelik testi hakkında bilgiler Gebelik testlerinin yapılabilmesi için döllenmenin üzerinden belirli bir zaman geçmektedir. Normal yolla gebe kalmış bir kadın tam olarak ne zaman gebe kaldığını kestiremeyebilir ve genellikle adet...
  5. Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

hamilelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli olur adet günü kaç gün geçerse hamilelik belli olur adet ne kadar gecikirse hamile olunur hamile olduğunu anlamak için adetin kaç gün geçmesi lazım adet kaç gün geçerse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse test yapılmalı adet kaç gün gecikirse normaldir hamilelikte adet kaç gün gecikir Adetim kaç gün gecikirse hamileyim demektir yada şöyle...

Sayfayı Paylaş