gebe
  1. Esqii2020

Esqii2020 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Esqii2020 tarafından paylaşıldı.

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Testtiniz negatif çıkmış gebelik söz konusu değil.Gecikmeniz için hekime görünün.

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  4. Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Arkadaslar benm adet gunum bugun ayin 22. De as like geldi am a suan devam halinde sadece bulanik bi like devami yok kasiklarim sizliyo he sabah modem asiri bulandi gecen ay test yaptim 2.3 ciktti yok dedi doktor since bugun gitmelimiliyim acilll yardimmm
  5. yumurtam çatladığı halde adet olmadım idrar testleri negatif

yumurtam çatladığı halde adet olmadım idrar testleri negatif

merhaba 3 yıllık evliyim 2 gebelik yaşadım 2 gebeliğim de de talihsizlik yaşadım nasip olmadı en son ki düşüğümün üstünden bir yıl geçti şimdi iki aydır tekrar tedavi görüyorum pko var bende ama çok ciddi değil lutresan verdi doktorum yumurtam oluyor kendiliğinden çatlıyor çatlatma gerekmiyor bu ayda yumurtam gayet iyiydi Protestan testim 12.4 çıktı bugün kesinlikle adet olmam gerekiyordu ama...

Sayfayı Paylaş