Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

L

Lale mutlucuk

Forum Okuru
Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?
göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk testi-negatif-cikip-sonradan-hamile-oldugunu-öğrenenler var mı lütfen yardımm

gebelikte-dikkat.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi aynı şey benim başıma geldi ama ben biraz erken yaptırmıştım. Dayanamadım bi hafta sonra yapmıştım ama hamile değildim daha sonra ben antibiyotik vs de kullandım bi on gün kadar gecikti test yaptığım için hamilelik kesin yoktur dedim öylesine bi test yaptırdım hamile görünüyorum inanılmaz sevinmiştim. yani o kadar ilaç vs kullandığım halde hamile kalmam gerçekten Takdiri İlahi den başka birşey değil. Sizde erken yaptırtı iseniz olabilirsiniz bilemiyorum.

Gebeliktestleri sabahidrarla yapilir.. Baktinizki Adetgecikmeden sonra negativ sonucunuz varsa o zaman yumurtlama gününüsü hesaplayip o tarihte test yaparsiniz..diyelimki adetiniz aslinda bugundu hesapa bugunun tarihini verirsiniz..testen once cok icilmemelidir.. Elma suyuda yahut ilaclar ve hastaliklarda testin sonucunu yaniltabilir.. Ama bazen yani tanidim birinde iki ay sonra testi positiv cikti..ultrasonla cocuk 3 ay boyunca gorunemez..
Insallah Allah evlatsahibi olmaya isteyenlere evlat verir..umudunuzu kesmeyin Dua edin..

merhaba arkadaşlar bana yardım edebilir misiniz acaba?
benim regl sürem normalde 7 gün sürerdi en fazla 4 veya 5 gün gecikmeli olurdum
normalde 1 adet dönemim (yani adetimin başlangıcı ve birsonraki adetin başlangıcı arasındaki zaman)28-30 günden aşağı olmazdı ekimin 30'unda adet oldum ve kasımın 5'inde bitti sonra tekrar kasımın 21'inde oldum ve bu defa adetim 11 gün sürdü aralık ayını gectik ve ben hala adet olmadım 10 gün geçtiğinde sabah test yaptım negatif çıktı bugün tam 13 gün oldu ne yapmalıyım :(

Merhaba,

Bu durumun gebelikle alakası yok. Hekime görünüp muayene olun. Bir ayda 2 defa mens gerçekleşmiş ve uzun sürmüş. Hormonal bir problem yada rahim kaynaklı bir sorun olabilir. Hekim muayenesi + yapılacak tetkitler durumunuz hakkın da bilgi vericektir.

Geri