gebe
  1. Lale mutlucuk

Lale mutlucuk Forum Okuru

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Lale mutlucuk tarafından paylaşıldı.

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk testi-negatif-cikip-sonradan-hamile-oldugunu-öğrenenler var mı lütfen yardımm

2. mrklı kedipisisi

mrklı kedipisisi Forum Okuru

Vallahi aynı şey benim başıma geldi ama ben biraz erken yaptırmıştım. Dayanamadım bi hafta sonra yapmıştım ama hamile değildim daha sonra ben antibiyotik vs de kullandım bi on gün kadar gecikti test yaptığım için hamilelik kesin yoktur dedim öylesine bi test yaptırdım hamile görünüyorum inanılmaz sevinmiştim. yani o kadar ilaç vs kullandığım halde hamile kalmam gerçekten Takdiri İlahi den başka birşey değil. Sizde erken yaptırtı iseniz olabilirsiniz bilemiyorum.

3. Hilal Dolunay

Hilal Dolunay Forum Okuru

Gebeliktestleri sabahidrarla yapilir.. Baktinizki Adetgecikmeden sonra negativ sonucunuz varsa o zaman yumurtlama gününüsü hesaplayip o tarihte test yaparsiniz..diyelimki adetiniz aslinda bugundu hesapa bugunun tarihini verirsiniz..testen once cok icilmemelidir.. Elma suyuda yahut ilaclar ve hastaliklarda testin sonucunu yaniltabilir.. Ama bazen yani tanidim birinde iki ay sonra testi positiv cikti..ultrasonla cocuk 3 ay boyunca gorunemez..
    Insallah Allah evlatsahibi olmaya isteyenlere evlat verir..umudunuzu kesmeyin Dua edin..

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  3. ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler

ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler

merhaba arkadaşlar ilişkimden sonraki 5 gün boyunca adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı hala devam ediyor adetime daha çok var ama kasıklarımda bir gariplik var göğüslerim aşırı olmasada şiş gibi ve ucu kızarık ayrıca göğüs kenarlarındaki kılların kökleri hafif kabarmış durumda çok sıvı içmem ama çok sık tuvalete gider oldum bu kadar erken bişiler hisseden belirtileri olanlar var mı...
  4. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  5. beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

Sayfayı Paylaş