gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Testere 5 (Saw 5)

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. sermin

sermin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Testere 5 (Saw 5)
    Testere’ dehşet saçmaya devam ediyor. Ekim ayında gösterime girmesi planlanan serinin devam filmi ‘Testere 5’in yönetmenliğini yine David Hackl üstleniyor. Senaryosu hakkında detaylı açıklama yapılmayan filmde, Tobin Bell yine Jigsaw rolünde sinema severlerin karşısına çıkacak.

Yeni karakterler ile tanışacağımız ‘Testere 5’te, Jigsaw’un ölümcül oyunlarından kurtulmayı başaran Hoffman’ın, sırrı ortaya çıkınca önüne çıkan tüm engelleri yok etmek için elinden geleni yapacağı söyleniyor.

3. tobesh

tobesh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adamları tebrik ediyorum.Yanlış hatırlamıyorsam serinin üçüncü filminde testereyi öldürdüler.Buna rağmen seriyi başarılı bi şekilde devam ettiriyorlar.Biz olsak kesin öldükden sonra ya film biterdi ya da adamı diriltirdik.Kız rüya görüyormuş, aslında testere ölmemiş gibi bi sahne olurdu kesin:hhh:

4. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

merakla bekliyorum...
    teşekkürler.

Testere 5 (Saw 5) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Testere - (SaW) Serisi

Testere - (SaW) Serisi

saw serisi Harika bir Filmdir.İzlemeyenlere Tavsiye Ederim... Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x521.
  2. 5 yanlış!

5 yanlış!

5 yanlış! Cilt bakımında Bilmediğiniz 5 yanlış! Dermatologlar, cilt bakımı için yaptığınız en kötü hataları açıklıyor... İşte yapılmaması gereken 5 hata. Dermatologlar, cilt bakımı için yaptığınız en kötü hataları açıklıyor ve sıkça yapılan bu 5 güzellik yanlışını düzeltmeniz için çözüm yöntemleri sunuyor. Kural ihlali yapmamalı Hangimizin güzellik peşinde koşarken bir kaç küçük kural...
  3. Madde 5

Madde 5

Birinci maddede yazılı mecburiyetten aşağıda gösterilen basma yazı ve resimler müstesnadır: a) Resmi dairelerin cetvelleri, defterleri, makbuzları, formülleri, başlıklı kağıt ve zarfları gibi her türlü hizmet evrakı; b) Ticarethanelerin, şirketlerin ve fabrikaların tarife, etiket, fatura, defter, ilan gibi basma yazı ve resimleri; c) Davet tezkereleri, kartvizitler, adres ve ilan kartları,...
  4. 5 Soru - 5 Cevap

5 Soru - 5 Cevap

Yeni oyunumuza Hosgeldiniz Meleklerim :) Oyunumuz cok Kolay, ama Basit degil :seker: Ben 3 tane Üye nicki yazacagim, ve onlara 5 soru soracagim. 3 üyeden hangisi daha önce okursa nickini, o cevaplayacak sorulari :) Ve ardindan kendisi sececek 3 üye ve 5 soru :) Sorulara gelince, sanirim ne tarz sorular sorulabilecegini acmama gerek yok :D:D:D ilk 3 üyeyi ben seciyorum ve sorularimi...
  5. 5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar ini etek ve şortlar gardıroptaki yerini almak için gün sayıyor. Onları daha fazla bekletmek istemiyorsanız, şimdiden beş yıldızlı bacaklara kavuşun! Kadınlar muhteşem bir cilt ve bacaklar söz konusu olduğunda, kremlere, losyon ve jellere para harcamaktan kendini alamaz. Ancak onca para dökülen bu ürünler, kimyevi maddeler ve sentetik parfümler içerdiği...

Sayfayı Paylaş