gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

testere türk yapımı olsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

bir Türkopat, bir kurban ve kurbanın hayatı üzerine kurulmuş bi oyun. kurban gözlerini ıssız bi odada açar ve karşısındaki ekranda pskiopatın yöneldirmesiyle ölümüne oyuna başlar . . .

Ama ya hem Türkopat hem de kurban Türk olursa . . .

kurban : - bu ne! Nerdeyim ben ?
    Türkopat: - seninle bi oyun oynamak istiyorum . . .
    K : - kimsin sen? Neresi burası ?Ne oyunu?
    T : - bak tam 30 saniye içinde ----
    K: - ühüüü naapcan bana? Sööle !
    T : - susarsan söölicem, bak süren başladı bile ! 30 saniye içinde o zincirlerden ---
    K : - Irzıma geçmicen de mi ? ühüüü . . .
    T : - Ya hayır ! sus bi be ! Aaaa! Yetti ama canım !bomba patlıcak şimdi, bak şimdi o kilidi açmak için ----
    K : - ühüü, beni nereye gömücen ?
    T :- sana şimdi bi gömücem ! aha 5 saniyen kaldı, yedin lan bütün süreyi, ettin oyunun içine yaa ! sırf şu çenenin yüzünden geberecen !

--------------
    T : - seninle bi oyun oynamak istiyorum . . .
    K : - oynayalım aabi, her şeyde kapışırız sorun değil yani ; Knight online, Counter strike, FIFA 2007, fark etmez yane . . .
    T : - hayır, öle değil .
    K : - ya ne ? mynette okey mi oynıcaz ?
    T : hayıır !
    K : - anladım ! mayın tarlası oynayacaz !
    T : Lan olum ööle değil ! adamı delirtme !
    K : chat mi yapacaz ?
    T : - Eee yeter ama haa! Kıpırdama lan geliyom oraya! Seni var ya modemin kablosuyla boğacam ! dur şu pantolonu çekeyim ayağıma sonra ordayım . . .

-----------
    T : - ewet kapkaççı bey, 10 saniye içinde o zincirlerden kurtul da görelim .
    K : - hemen aabi ( tıkır tıkır ) buyur aabi kurtuldum işte !
    T : - anaa! Nasıl yaptın lan !
    K : - ehe ehe, sen beni buraya taşırken anahtarı cebinden aldım
    T : - ulan ilk defa böle bişey yaşıyorum, walla ne diyim ki helal olsu yane !

-----------
    T : - ewet beyefendi, hesap günü geldi .
    K : - ne hesabı ! bu koku da ne böle ?
    T : - oda gazlı, o gaz yüzünden sinirlerin geriliyo ve yalan söyleyemiyosun benim gibi. ( !!!!) şey, ben ağzımdan bişey kaçırmadım de mi ?
    K : - nihohaha ewet kaçırdın.
    T : - walla de !
    K : walla
    T : - ee şey soru sorman yasak !
    K : - hadi yaa, sen ne keadar akıllı şeysin ööle, kokuyu sen de aldığına göre bu odadasın, sööle bakim hemen anahtar nerde ?
    T : - ühüü, sırtına bantla yapıştırdım. . . başka soru sorma ok?
    K : - dur bi son kez sorayım ; sen nerdesin peki ?
    T : - ühühüüüü, kapının yanındaki dolabın içinde.
    K : - ok, bekle orda, zaten başka bişey sormıcam.araç gereç zaten varmış burada.
    T : - ya bide başka bişey sormıcam diyo,ühühüüü, ulan başka bişey kalmadı ki zaten it !

-seninlen bir oyun oynayacağız niyazi
    -oynayalım
    -bütün ömrün boyunca insanları izledin niyazi
    -evet röntgenciyim ben
    -şimdi şu gördüğün ayak yolu var orada bir anahtar var ama 31 saniye içinde bulman lazım yoksa düzenek kapanacak 2. kere sünnet olacaksın
    -deme be
    -ne şehittir ne gazi niyazi anladın sen onu

testere türk yapımı olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Musallat [Türk yapımı korku]

Musallat [Türk yapımı korku]

http://www.youtube.com/watch?v=-ETexwk_MYI http://www.youtube.com/watch?v=dx5v2wVGmVU Musallat filminden resimler!! http://www.youtube.com/watch?v=0R25gfNNm80
  2. Testere

Testere

İki düşman arasını ayıran kamu görevlisine, yardıma, kuvvet ve rızka, Bazen testere şerli kimseye, Alışverişinde tolerans sahibi kimseye, kitap okuyan insana yanut teraziye delalet eder.Elinizi attığınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınızı belirtir. Testere ile bir şey kesmek, düşmanlarınızı yeneceğinize işarettir. Eelinizi attığınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınızı belirtir. Testere ile bir...
  3. tsubasa da Türk oldu

tsubasa da Türk oldu

Nankatsu takımının efsane yıldızı Japon futbolcu Tsubasa'nın, Türk vatandaşı olup ay yıldızlı formayı giymesini isteyen herkes bu çatı altında toplansın.Tsubasa Ozora'nın, Mehmet Aurelio ya da Mert Nobre'den farkı olmadığını herkese gösterelim. İçişleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olması halinde alacağı nüfus cüzdanının bir örneğini yayınladı. Lütfen Tsubasanın bir an önce Türk vatandaşı...
  4. Türk erkek olsun istedi

Türk erkek olsun istedi

star tv de yayınlanan evlilik programlarından olan yabancı gelin in sunucusu Sema Öztürk damat adayının yabancı olmamasını istermiş..... TÜRK ERKEĞİYLE EVLENMEK İSTİYOR! YABANCI GELİN’ ADLI PROGRAMIN SUNUCULUĞUNU ÜSTLENEN SEMA ÖZTÜRK HAFTA SONU DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA EVLİLİK HAKKINDAK SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTI. ‘Yabancı Gelin’ adlı televizyon programında evlilik hayalleri kuran...
  5. Testere 7

Testere 7

testere 7 konusu testere 7 nin konusu : A B D 2010 Tür: Gerilim Gizem Korku Psikolojik Suc Yönetmen: Senaryo: Patrick Melton, Marcus Dunstan Orjinal Dili: Ingilizce Gösterim Tarihi: Filmin Konusu Testere 7 Kaldığı yerden devam edecek 6. seride eksik kalan kısımlar yavaş yavaş burada tamamlanmaya başlıyor. Testere 7 2010 yılının cadılar bayramında vizyona girecek...

Sayfayı Paylaş