gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Testi

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan testi, eline mal geçen ve kendisine itimat edilir münafik bir hizmetçidir. Testiden su içmek, helal mal ve temiz yasantidir. Testide olan suyun yansini içtigini görenin ömrü yarilanmistir. Az veya çok su içmesi ömrünün az veya çogunun gitmis olmasi île tabir edilir. Suyun hepsini içtigini gören kimsenin ömrü tükenmistir. Yaninda bir testi su oldugunu, testinin düsüp kirilmasi île suyun dökülmedigini gören kimsenin hanimi hamile olur ve kendisi ölür, çocugu geri kalir. Denilmistir ki; testi, hanim, hizmetçidir. Testiyi görmek, hayvana, zahmet, mesakkat ve çok çalisan hanima isarettir. Bakirdan olan testi, kadri yüce bir hanima isarettir. Sarap testisi hayirli bir kadina isarettir. Bundan dolayi sarap testisinden su içtigini gören kimse hayirli bir kadinla evlenir.

Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işitme testi

işitme testi

benim işitme testimde sol 50 sağ 35 değerleri var yüzde kaçlık bir kaybım var ve raporu ne kadar etkiler
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. Hamilelik testi

Hamilelik testi

24Eylülde adet olduktan sonra 5kasımda adet oldum. Adetim 12.günü gecikmeli olarak geldi ve normal seyrinde idi. Ancak adetimden 2gün önce sol kasık ağrısı ve akıntıda artma yaşadım adetim olunca herşey eskiye döndü normalim ama aklıma takıldığı için 2gün önce miratech gebelik testi yaptım ve sonuç negatifti buna rağmen hala gebelik mümkün müdür ?
  4. sızdırmazlık testi

sızdırmazlık testi

hanımlar bilim adamlarımız durmamış sızdırmazlık testi vidosunu yapmışlar. çöp poşetleri ile market poşetleri arasındaki farkı anlatmışlar baya ilginç bir video olmuş. [media]
  5. Kavrama Testi

Kavrama Testi

market poşeti deyip çöp kovasına takıyoruz ama o poşetin çöp kovasına düşmesi yok mu bir daha uğraştırıyor insanı koroplast test merkezi de bunun üzerine bilim adamlarıyla test yapmışlar ve duruma açıklık getirmişler. [media]

Sayfayı Paylaş