gebe
  1. Melek koşar

Melek koşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Melek koşar tarafından paylaşıldı.

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Melek bu kadar süre de regl olmadiysanbir sey var demektir. bir test alip yap istersen. Eger durum negatif cikarsa. Bir doktora görün. Baska bir problem var mi diye.

3. elifvolkan

elifvolkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben temmuzun 4 de adet oldum bu zamana kadar hic adet gunu arasindaki gunu hesaplamamistim ama yaklasik iki haftadir ve adetimden oncede asiri migde bulantilarim ve yuksek atesim var 3 gundur de cok fazla tuvalete gidiyorum ayni zamandada rahmime sanci giriyor ozellikle sol tarafimda agirlikli olarak oluyor az yemek yemeye basladim dun kahvalti yedigim yemekten bir anda cok degisik bir sekilde migdem bulandim birden terledim ve lavobaya kostum ama kusamadim ya aslinda nezaman adet olacagimi bile bilmiyorum ama hic bir sekilde ya hamileysem diye ilac kullanamiyorum bugunde grip oldum napmam gerekir nezaman kan testi yapmam gerekir cunku hamile degilsem olac kullanip bu bulantilardan kurtulmak istiyorum

4. elifvolkan

elifvolkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bana bir sekilde kan testini nezaman yaptirmam gerektigini soylerseniz cok sevinirim artik vucudumdaki bu yanmanin bulantinin ve rahmimde ki sancinin gecmesi icin bir ilac kullanacagim

5. tugba esin

tugba esin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar,araniza yeni katildim bende polikist over hastasiyim 14 aylik evliyim ve bebek sahibi olmayi cok.istiyoruz ilk doktora gittimde 1 sene gecsin tedavi desi simdi 3 aydir klomen kullaniyorum adetlerim klomen ile duzenliydi ama bu ay 13 de rgl olmam gerekirken olmadim 18 de kan testi sonucum 0.100 cikti nasil bir.yol cizicem bilemiyorum:(

6. arzu elyıldırım

arzu elyıldırım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam benimde bir sorum olacak agustosun 9 unda hastalandım 3 gun erken gelmisti.yumurtlama gunum her ay adet baslangicindan 11.gune denk geliyor.agustosun 19 u yumurtlama gunumde cok acik pembe akinti geldi adet kanamasi degildi kesinlikle sizce hamileyim

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup Melekler; Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon...
  2. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  3. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  4. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  5. 4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

Evet ablalar benim sorum biraz uzun olacak.. 18 yasindayim ve taaa 28 agustos ta sevgilimle korunmasiz iliski yasadik geri cekilme yontemiyle. Adetlerim adet oldugum ilk gunden beri duzensiz. Ortalama olarak 50 gun diye hesapladim dongumu ama bunun 60 -70 lere ciktigi da oldu, 30a dustugu de. Yine de 50 gunu baz alirsam iliski gununde risksiz donemimdeydim sanirim. Her neyse. Biz bu iliskiyi...

Sayfayı Paylaş