gebe
  1. Bbaanu890

Bbaanu890 Forum Okuru

Testime bakin kizlar

Konu, 'Kadınlar' kısmında Bbaanu890 tarafından paylaşıldı.

Onceki negatifti kizlar olaydan beri uc ay oldu ben gecen hafta yaptim negatif. İki kez adette oldum. Simdide bunu yaptim ama tuhaf birazcik ama negatif gibi so ne diyosuniz kizlar

2. Banu1245

Banu1245 Forum Okuru

Resim gitmedi Ekran T kismi bembeyazz fakat ennn enn en dibinde silik cizgi degil ama. Minnacik nokta var enn assasinda. Sizce nu negatif mi. Predictor marka

3. kadersizkader

kadersizkader Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    2 ay adet olduysan hamile olmazsin ki

Testime bakin kizlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahh kizlar vahh kizlar

Ahh kizlar vahh kizlar

aaa gördün mü bak bana baktı - sana bakmadı o arka sıradan seslendiler alilere bakıo - hayır bana baktı biliom o da beni sevio. Zaten sabah okulun kapısında karşılaştık bana günaydın dedi - eee? - e si sevio işte ben biliom Daha sonra durumları iyice kötüleşir ve aşık olduklarını zannettikleri adamın her adımına bi anlam yüklemeye başlarlar - Hiiii duydun mu bana canım dedi - Duydum da o...
  2. Hamilelik Öncesi Bakım Nasıl Olmalı Yapılması Gereken Testler Nelerdir Burada;

Hamilelik Öncesi Bakım Nasıl Olmalı Yapılması Gereken Testler Nelerdir Burada;

gebelik öncesi bakım,gebelik ve doğum öncesi bakım, Anne adayları güzel melekler bu konu tam size göre gebelik öncesi bakım nasıl olmalı gebelik dönemine hazırlanmalıyız"] sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir bebek için neler yapmalıyız işte hepsinin cevabı burada şimdi konumuza bir göz atalım; Sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek her anne ve babanın özlemidir. Gebeliğin ilk adımı ve...
  3. Çok Şirin Kahve Kupalarına Bakin Kizlar :)

Çok Şirin Kahve Kupalarına Bakin Kizlar :)

Kahve Kupaları Kavhe Bardakları Ben kahve icmeyi cok seviyorum.Kafeinsiz kahve aliyorum rahatsiz etmiyor bu kahve beni istedigim kadar icebiliyorum.Kahve kadar bardagida önemli benim icin.Kirik dökük rengi soluk cirkin bir bardaktan da kahve icilir mi ALlah askina?! Cok begendigim kahve kupalarindan bi kactanesini toparladim sizlerle paylasmak istedim.Ya da orucluyken bana cok sevimli...
  4. Lütfen Testlerime bakin bu nedir ?

Lütfen Testlerime bakin bu nedir ?

arkadaslar iyi aksamlar 1-2 saat arayla 2 idrar testi yaptim ikisindede garip sekiller cikti nedir bu bilgisi olan varmi ?
  5. kizlar testime bakarmisiniz??

kizlar testime bakarmisiniz??

Kizlar testi yaptigimda test c ile t nin ortasinda cikti. Tek cizgi. İcini actim baktim ikinci cizgide var .bugun ya da yarin adet gunum.. boyle olup hamile olanlar var mi??

Sayfayı Paylaş