gebe
  1. Nur21

Nur21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Testler Negatif Ama Belirtikar varrr

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Nur21 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benm adet gunum bugun ayin 22. De as like geldi am a suan devam halinde sadece bulanik bi like devami yok kasiklarim sizliyo he sabah modem asiri bulandi gecen ay test yaptim 2.3 ciktti yok dedi doktor since bugun gitmelimiliyim acilll yardimmm

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    bugün bekle adetin tam olarak gelmezse yarın kan testi yaptır...

Testler Negatif Ama Belirtikar varrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. test negatif

test negatif

slm kızlar bugün adetim geçeli 3 gün oldu ama hala tık yok dün akşam dayanamadım idrar testi yaptım negatif.hiç adet olucam gibide gelmiyor,arada adet sancısı giriyor çok hafif 2dk sonra geçiyor,böyle test negatif lupta sonrada pozitf olan varmı,yardım edin nolur kafayı yemek üzereyim millet 1 hafta önceden öğreniyor biz bekle dur:(((
  4. hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

hamileliği test yapıp negatif çıkanlar

Slm arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen yaklaşık on gün önce göğüslerim ağırmaya başladı hala da ağırıyop kasiklarma iğne batar gibi batıydu acı ve çok aşırı sarı akıntım var adetme 5gün var ben test yaptım ama negatif çıktı sizce yanılma payı varmı
  5. Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar

Sayfayı Paylaş