gebe
  1. sotiehere

sotiehere Forum Okuru

Testlerde idrar testinde çıkmayan gebelik olur mu ?

Konu, 'Gebelik' kısmında sotiehere tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım Testlerde ve idrar testinde çıkmayan gebelik oluyor mu benim bu konu ile alakalı biraz sorunlarım var. Şimdi ben uzun zamandır anne olmak için bekliyorum. Beklerden hamilelik belirtileri diyesitenize girmiştim ve o günden bu yana açılan konuları son derece dikkatli şekilde takip ediyorum. sitenizde özellikle bazı kadınlarımızın idrar testinden yaptıkları hamilelik testleri ile gebe olmadıkları ama daha sonra da kandan yapılan testler ile hamile oldukları ortaya çıkıyor. Bu durum tam olarak nedir bana bilgi verir misiniz misal benimde adetim 2 gün kadar geçti ama ben test yaptırdım hamile değilmişim görünüyor acaba kandan çıkar mı nasıl oluuyor bu işler ve hesaplamalar bilgi verir misiniz bana lütfen tşkk

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hazır çubuk testler hatalı sonuç verebiliyor.3 günlük bir mens gecikmeniz olursa HCG testi yaptırın.HCG testi ile doğru sonucu öğrenirsiniz.

Testlerde idrar testinde çıkmayan gebelik olur mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrarla Yapılan gebelik Testleri

İdrarla Yapılan gebelik Testleri

Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi yaşayan pek çok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de özel bir yöntemdir. Özeldir çünkü testi uygulayan kadından başka kimse sonucu bilemez. Pek çok kadın için bu önemli bir özelliktir. Kadın hamile olup olmadığını herkesten önce öğrenmek ve bu özel...
  2. Test-Görünüşünüzü Beğeneiyor musunuz?

Test-Görünüşünüzü Beğeneiyor musunuz?

Herkesin kendi vücudunda bulduğu kusurlar vardır. Önemli olan kendimize olan güvenimizi hiçbir zaman kaybetmemek. Kendinize güveniyor musunuz? Kendi görünüşü beğeniyor musunuz? Kendinize her, a yanıtı için 2 puan b yanıtı için 1 puan c yanıtı için 0 puan verin. 1- Haftada kaç kere tartılıyorsunuz? a) 7 veya daha fazla b) 1-3 c) Hiç 2- Kilo vermek için neler yapıyorsunuz? a) Düzenli...
  3. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  4. Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

Idrar testinde gebelik ne zaman belli olur??

idrar testinde hamilelik ne zaman belli olur gebelik ne zaman belli olur hamilelik idrar testinde gebelik İdrarla Ypılan Hamilelik Testi İlişkiden Ne Kadar Sonra Sonuç Verir? Gebe kalmak isteyen her hanımın merak konusudur.Gebeliğim ne zaman belli olur??Aslında en sağlıklısı,en doğrusu adet gününü geçmesini beklemek ama,kendi adıma konuşmak gerekirse o günü bekleyene kadar zaten 9 doğururum...
  5. İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

Kızlar sizden hamilelik testi için bilgi istemiştim bana yazmışsınız markayı teşekkür ediyorum. Peki şeyi merak ediyorum. idrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli oluyor bunun bir süresi var mı ?

Sayfayı Paylaş