gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tevfik Elendi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tefik elendi tevfik elendi tevfik elendi, survivor, 30 mayıs 2011, adada kim kaldı, ünlüler-gönüllüler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Bu gece yapılan survivor-ünlüler gönüllüler yarışmasının halk oylaması sonucunda Tevfik yarışmadan elendi.Nihat'ın son derece morali bozulurken,Derya yarışmada kaldı..

PaSikA bunu beğendi.
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bide Nihat elense tam süper olacak :D:D Teşekkürler canım

3. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    süper oldu valla ..tevfik nihatı yanına alarak onun oylarını toplamak istedi ,salak nihat da kendini bi güzel kullandırttı tefike ama nihat bunu haketmişti hiç acımıyorum ...bi de nihat elense süper olacak ..geçen elemede asenayı boşuna elediler ,o zamandan beri tefikten daha ayrı bir nefret ediyordum zaten yerini de buldu :))))

4. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    süper oldu gercekten hele nıhat sacmaalyıp sacmalayıp sonra taner konusurken gülmesi yokmuydu sinir oldum oh olsun kalsın kendı basına nihat efendı deryada kazansın artık bu yarısmayı hakederek

5. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    tefik balık tutup nihat mideye indiriyordu nihat aç kalacak bundan sora hahaha

Tevfik Elendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehit Mehmet Tevfik

Şehit Mehmet Tevfik

2 Haziran 1916 tarihinde Yüzbaşı (Kolağası) Mehmet Tevfik , Çanakkale harbinde bir İngiliz mermisiyle yaralanmış ve şehit olmadan önce şu mektubu yazmıştır. Sebeb-i Hayatım, Sevgili babacığım ve Valideciğim! Arıburnu’nda ilk girdiğim müthiş muharebede sağ yanımdan müthiş bir İngiliz kurşunu geçti.Hamdolsun kurtuldum.Fakat bundan sonra gireceğim muharebelerden kurtulacağıma ümidim...
  2. Tevfik El-Hakim

Tevfik El-Hakim

Tevfik El-Hakim (1898 - 1987) Mısır'ın ünlü sanatkârı Tevfik el-Hakim, Arap Edebiyatı'nın en önde gelen ve en etkileyici yazarlarından biri sayılmaktadır. El-Hakim'in, Arap -özellikle de Mısır- kültürünün yanı sıra Batı tiyatrosunu da yakından tanımış olması, ona Arap Edebiyatı ile Çağdaş Dünya Edebiyatı arasında köprü vazifesi gören geniş bir perspektif kazandırmıştır. Tevfik...
  3. Neyzen Tevfik

Neyzen Tevfik

survivor tevfik soyadı survivor tevfik in soyadı 24 Mart 1879'da Bodrum'da doğan Neyzen Tevfik'in asıl adı Tevfik Kolaylı'dır. Babasının memleketi Bafra'nın Kolay nahiyesi olduğu için soyadı kanunuyla "Kolaylı" soyadını almış. Babası Rüştiye Mektebi muallimi Hasan Fehmi Bey, Annesi Emine Hanım'dır. Kendine özgü yergileri ve yaşam biçimiyle adını duyuran Neyzen Tevfik, babasının...
  4. Elem..

Elem..

Rüyada her hangi bir yerinin acidigini duymak ve görmek, yeni bir ise girecegine; aciyan yerinin iyilesmesi için bir ilaç aldigini görmek, büyük bir kisiden yardim görecegine isarettir. Aciyan yerinde bir çiban veya ona benzer bir yara varsa kismete, yarayi ameliyat yaptirdigini görmek, kisa zamanda zengin olacagina delalet eder
  5. Tevfik fikret edebi kişiliği

Tevfik fikret edebi kişiliği

tevfik fikret tevfik fikret edebi kişiliği fikretin edebi kişiliği hayatı ve in Türkiye'nin yetiştirdiği yazarlardandır arkadaşlarım merak edilen tüm bilgileri aşağıya ekliyorum. Meraklılarına duyrulur. İstanbul'da doğdu. Asıl ismi Mehmed Tevfik'tir. 1888'de Galatasaray Lisesi'ni birincilikle bitirdi. Farklı birimlerde memurluk yaptı. Hat ve Fransızca dersleri verdi. 1892'de Mekteb-i...

Sayfayı Paylaş