gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Teyze

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri alacaksınız.Birçok eleştiri alacaksınız

Teyze konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çapkın teyze

çapkın teyze

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. teyzeme teşekkürler

teyzeme teşekkürler

teşekkürler teyze teyzeme mesaj teyzeme annem vefat vefat ettikten sonra beni yanına aldı liseyi yanında okudum. derler ya teyze anne yarısı diye. çok doğru sorumluluk aldı üstüne. teyzoşum seni çok sev,yorum. hep yanımda oldun hakkını ödiyemem. yeşekkür ediyorum
  3. arkeolog teyze

arkeolog teyze

Tekirdağ Müze Müdürlüğünce yürütülen antik kent kazılarında 10 yıldır çalışan Saadet Can (72), kazılarda tarihi eser bulunca büyük heyecan duyduğunu söyledi. Can, Tekirdağ-İstanbul kara yolunun 10. kilometresindeki Herainteikos Antik Kenti'nde 8 yıl, aynı bölgede bulunan Menekşe Çatağı'nda ise 2 yıl olmak üzere toplam 10 yıldır arkeolojik kazılarda yevmiyeli işçi olarak çalıştığını ifade...
  4. teyzeleri yardim

teyzeleri yardim

slm melekler sanirsam hepiniz duydunuz ben 5,5 aylik hamileyim,,,ve erkek bebek bekliyoruz ama hala guzel bir isim bulamadim,belki erken ama bu gidisle giderse bulamayacagim gibi,, ben dini isim,anlami guzel ,degisik modern bir isim istyiorumm,bu konuda melekler bana yardimci olurmusnuz bana isimi anlamiyla yazrsaniz cok sevinirimm simdidenhepinize cok tsklerrr sizi cok seviyorummm
  5. Adalet teyze..

Adalet teyze..

teyzemcom teyzem hikayeleri teyze hikayeleri teyzem hikaye İçim bir tuhaf oldu tüylerim diken diken.. gözlerimden yaşlar aktı sizinle paylaşmak istedim... işte biz adalet teyze gibiyiz vatanımız için.... .....kalktı. Sabah ezanının insan ruhuna huzur veren sesi oda çinde yankılanıyordu. 88 yaşından beklenmeyecek bir çeviklikle pencereye doğru yöneldi. Pencereyi açması ile birlikte...

Sayfayı Paylaş