teyzeleri yardim

Cevap: teyzeleri yardim

canim semazenim
cok tsklerrrr
esim ynaimda begenmedi sefa ismini
evet daha cok var 9 ayina kadar ama bn simdi emin olup ikid ebir isim aramak istemyiorummm,,kararli olmak istyiorum
kizimda o hatayi yaptim 9 ayina kadar cok isim degistrdim ama bunda bir ismi begenip o isimde kalmak istyiorum,,,,,
bnm korkum bu kararsizligim 9 ayima kadar devam ederse ne olur,cunku inan daha buldugum bir isim yok olsa belki bu kadar erken davranmam isim aramaya canim yinede cok sagol canim,aklinda bulunsun beni unutmaaa ara yine canim

Nisancımmm senin için dini isimlere baktım şimdii :)

furkan: Hakkı, batıldan, doğruyu yanlıştan ayırma, tefrik. Kur’an-ı Kerim’de Bakara suresinde geçmektedir.

ahmed:Çok, en çok övülmüş, methedilmiş. Kur’an-ı Kerim’de Saf suresinin 2. ayetinde: Hz.İsa, İsrailoğullarına: "...adı Ahmed olan peygamberi de müjdeleyici olarak geldim" şeklinde geçen isimlendirme ile Peygamberimizin isimlerinden birisi olarak anıldı ve kullanılmaya başlandı.- Türk dil kuralı açısından "d/t" olarak kullanılır. Ahmed-i Muhtar, Hz. Muhammed (s.a.s).

Yasin:Kur’an-ı Kerim’in 36. suresinin başlangıcı. Asıl manası bilinmemekle birlikte, "Ey insan, Ey Seyyid" gibi muhtelif anlamlar çıkarılmıştır.

sagolun kizlar inan cok iyisniz iste bu yuzden sizden yardim istedimmm
semazenim,bögurtllenim tsklerr
yazdiklariniz butun isimleri dusunuyom ve esimlede inanin konusuyomm

ben oglum icin hep yusuf(ki bu oldu ismi) yasin veya bişr(hayirli haberde anlamina geliyor)
yasir(bolluk bereket) ,haris Islamin ilk sehitlerinden, bedir

kizlar cok sagolun
nisan yagmuru yusuf esimin hem abisi hemde öteki abisinin oglu yani var öteki isimlerde cok guzel arkadaslar ama esim begenmedi cok zor begeniyor bu gidisle isim bulamiyacagim ama devam edin yardimlarinizi bekliyorumm
sevgiler

slm kizlar
mechulum zaten rüyamda muhammet yunus gordum ama esminde benimle birlikte begenmesi lazim od aolmaz diyorrr
onun begendigi isimleride ben begenmiyorum
oda yigit,mert,eymen,efe,ege,kubilay gibi isimleri diyor alper gibi
evet mert ve eymen hosuma gitti hemde dini isimler ama tam olarak canim icime sinmedi
ama yined etskler kizlar belki olurda fikrimiz degisir sayenizde

canım benim o zaman
bne sana isim yazayım sen beğen

efeçağlar
muhammet mert
mertefe
akbatun
bulut

ardıç
aras
hazar
mertalp
dağıstan
baran
batur
mirsat
seç beğen bunlar olmazsa yine yazarım benim de oğluum olacak die çok isim aramıştımm:Dkolay gelsinnn

ablacuğım inş sağlıklı bir çcuk dünyaya getirsin hayırlı bir evlat olur ben isim yazmıyorum ama iii dileklerimi sunmak istedim ben bilmiyorumm kendine ve çocuğuna iyi bakkk

Geri