gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teyzeme teşekkürler

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

teşekkürler teyze teyzeme mesaj teyzeme annem vefat vefat ettikten sonra beni yanına aldı liseyi yanında okudum. derler ya teyze anne yarısı diye. çok doğru sorumluluk aldı üstüne. teyzoşum seni çok sev,yorum. hep yanımda oldun hakkını ödiyemem. yeşekkür ediyorum

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: teyzeme teşekkürler
    allah teyzenden razı olsun böyle insanları bulmak zor

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: teyzeme teşekkürler

:melek:evet canım. ablam bile bana annem öldükten sonra kocaya kaçtı hiç beklemeden. hayttan kopmuştum. cennetlik insan. onu çok seviyorum. allah herkesin terafında böyle melek bulundursun.

teyzeme teşekkürler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teyze

Teyze

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri...
  2. Teşekkür

Teşekkür

Rüyasında birisine teşekkür eden ruhunu okşayacak bir durumla karşılaşır.
  3. teyzeleri yardim

teyzeleri yardim

slm melekler sanirsam hepiniz duydunuz ben 5,5 aylik hamileyim,,,ve erkek bebek bekliyoruz ama hala guzel bir isim bulamadim,belki erken ama bu gidisle giderse bulamayacagim gibi,, ben dini isim,anlami guzel ,degisik modern bir isim istyiorumm,bu konuda melekler bana yardimci olurmusnuz bana isimi anlamiyla yazrsaniz cok sevinirimm simdidenhepinize cok tsklerrr sizi cok seviyorummm
  4. Teşekkürler :)

Teşekkürler :)

Melekler mekanının güzel Melek leri.Güzel konular açıp bizleri bilgilendiren arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi şekillerle sunalım :) buyrun size örnekler :)
  5. teşekkür

teşekkür

çoook teşekkürler gerçekten aradığımı sitede buldum çççookk sağolun yaa çok sevindim bir an önce hikayemi yaz malıyım bay:)

Sayfayı Paylaş