gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Teyzesinin kuzusuuuuuuu:D

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Umut Emir'in hangi olayını anlatayım size bilmiyorumm:) 1) 2,5 yaşındaki yeğenimi kreşten sonra (17:00) annesi çalıştığı için servisi bize bırakıyor.. Sırf gülmek için işim yoksa direk eve gidip onunla stres atıyorum inanın:D

Birgün Mutfakta ona yemek ısıtırken Umut'un sesinin çıkmadığını farkederek salona doğru kontrol etmek için yöneldim.. Antrede duran bebek arabasını itekleyerek önce salona almış. Gördüğüm şey hayret vericiydi, bebek arabasının içinde oturmuş şekilde buldum onu... Buna şaşırmayın evde ikimizden başka kimse yoktu ve onu arabaya oturtan da ben değildim...

Önce evde birinin olduğundan korktum.. Ama kimse olmadığını anladıktan sonra, onu aşağı indirip salon kapısının arkasına saklanıp nasıl bindiğini görmek istedim...

Umut Emir, önce arabasını 2 kişilik koltuğun yanına getirip aynı hizaya koydu.. Sonra önce koltuğa ordanda arabasına geçtiii ve oturdu.. :piha:

2) Bazen akşam hava alsın diye bahçeye çıkartıyorum onu... Hadi addaaaa saati geldiii diye bağırıyorum.. Uçuyor havalara... veeeeeeeeee
    anneanneye dönüp, uslu dur sana mama alıp geleceğim diyor:piha:

3) Birgün buzdolabının önünde yakalatım onuu... Eliylede engelliyordu bakmayım diyyee.. Ne var oğlum orda dedimm.. Pııyytt (pırt) vay açmaaaaa dedi...
    Hay Allahım pıyytt neydi acaba:D Nihayet Buzdolabını açtırdım... Pıyyt dediği şey Annemin deodorantıydı:D Sıktıkça gelen sesleri öyle algılamış demekki:laugh: Ama neden buzdolabına koyma gereğini duyduğunu anlayamadım hiç...

Aklıma geldikçe eklemeler yaparımm... Düşününce hepsi gelmiyor aklıma:)

kusgun melek bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Allah bağışlasın canım tam sevilecek yaşta yeni dillendikleri zaman çok tatlı oluyorlar Bahtı yolu açık olsun:)

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: maşallahh çok zeki ozamannn ufaklık. rabbim aklıyla yaşatsın yaa çok severim ben böle çocukları yaaaa. maşallah diyelimde rabbim nazarlardan saklasın darısı bize :deli:

4. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    allah bağışlaşın benimde tam 4 tane kuzum var.O kadar çok olay oluyorki aklımda kalmıyor ama bizde çoooooook gülüyoruz

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Canm aynı yaşta benimde yeğenim var nasıl sevildiğini çok iyi anlıyorum senin gbı bende çıldırıyorum onun için:D:DMaşallah Allah'ım nazarlardan korusun hepsini..

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Hastayım rahatsız olmayım diye annesi getirmiyor... 1 hafta oldu.. Nasıl özledim... Gözlerimde tütüyorr... Dün özledim teyzeye nezaman geleceksin dedim...
    " Boyamam vay yayın geliyim" dedi :D

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayyy maşallahhh :):) ALLAH ailesine bağışlasın darısı bize:(

8. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    aii ne tatlii hahaha ..:D
    ALLAH bagislasinn. :)

Teyzesinin kuzusuuuuuuu:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çapkın teyze

çapkın teyze

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. teyzeme teşekkürler

teyzeme teşekkürler

teşekkürler teyze teyzeme mesaj teyzeme annem vefat vefat ettikten sonra beni yanına aldı liseyi yanında okudum. derler ya teyze anne yarısı diye. çok doğru sorumluluk aldı üstüne. teyzoşum seni çok sev,yorum. hep yanımda oldun hakkını ödiyemem. yeşekkür ediyorum
  3. Teyze

Teyze

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri...
  4. arkeolog teyze

arkeolog teyze

Tekirdağ Müze Müdürlüğünce yürütülen antik kent kazılarında 10 yıldır çalışan Saadet Can (72), kazılarda tarihi eser bulunca büyük heyecan duyduğunu söyledi. Can, Tekirdağ-İstanbul kara yolunun 10. kilometresindeki Herainteikos Antik Kenti'nde 8 yıl, aynı bölgede bulunan Menekşe Çatağı'nda ise 2 yıl olmak üzere toplam 10 yıldır arkeolojik kazılarda yevmiyeli işçi olarak çalıştığını ifade...
  5. teyzeleri yardim

teyzeleri yardim

slm melekler sanirsam hepiniz duydunuz ben 5,5 aylik hamileyim,,,ve erkek bebek bekliyoruz ama hala guzel bir isim bulamadim,belki erken ama bu gidisle giderse bulamayacagim gibi,, ben dini isim,anlami guzel ,degisik modern bir isim istyiorumm,bu konuda melekler bana yardimci olurmusnuz bana isimi anlamiyla yazrsaniz cok sevinirimm simdidenhepinize cok tsklerrr sizi cok seviyorummm

Sayfayı Paylaş