gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

thalia thalia kıyafetleri saç rengi saç modelleri thalianın rengi
    Katre-i matem için Thalia kıyafetlerini güzelce seçip beğendim ve derledim melişlerim çok şık elbiseler var bence.:D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok güzel bir kadin :)
    Kiyafetlerde öyle :)

Tskler paylasim icin :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet çok doğal ve güzel:) kıyafetlerde öyle

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    muhtesem bi kadın dizilerinin hepsini seyrettim sanırım

Thalia Modası Kıyafetler (katre-i matem için) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .::ThaLia::.

.::ThaLia::.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Katre-i Matem İyikii doğdun bebişimmm

Katre-i Matem İyikii doğdun bebişimmm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. iyi ki doğdun katre-matemin bebişi

iyi ki doğdun katre-matemin bebişi

iyi ki doğdun katre-matemin oğluşu bebeği... canım bugün oğlunun doğum günüydü nice mutlu yıllara dileklerimle aiiilesiyle birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum:) allah acısını göstermesin ve sizi başından eksik etmesin...
  4. katre-i matemden

katre-i matemden

İlle gerek mi özlediğimi söylemek Ya da sevdiğimi seni Hem gelecek günlere bıraktım seninle olmayı Seninle ölmeyi bir güzel Seninle..
  5. katre-i matem

katre-i matem

Katre-i Matem Lâlenin bağrına düşünce ilk dem. Güllere gözyaşı oluyor şebnem. Yâre terk edip de gitme diyemem Sinemde yüreğim katre-i matem. Sevenin bağrına düşünce ateş. Ay tutulur yasa gark olur güneş. Güneş ki bağrımın ateşine eş. Gülüm yüreğimde katre-i matem. Her seher duaya açılır eller. Gönlün çırasını ateşler diller. Siler göz yaşımı beyaz mendiller. Menekşede hüzün katre-i...

Sayfayı Paylaş