gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

The Amazing Spider Man 2012 fragmanı ve bilgiler

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Spider Man, şu hep seyrettiğimiz tarzda yeni versiyonu ile 07.03.2012 de vizyona girecek arkadaşlarım. Filmin ilk bölümünde olduğu gibi yine kahramanımızın küçüklüğü anne ve babasının gidişiyle halasında kalışı standart olarak işlenmiş. Ama şun söyleyebiliriz, gelişen teknoloji ile görselliğin inanılmaz boyutlarda olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Birazdan sizlerle vizyona girecek bu filmin tanıtım fragmanını vereceğim arkadaşlarım. Ha şunuda söyleyelim her zaman oynayan kişi bu filmde artık yok. Tür: aksiyon, gerilim, macera
    Yönetmen: marc webb
    Oyuncular: rhys ifans, emma stone, andrew garfield, denis leary, irrfan khan, chris zylka

İşte karşınızda Fragmanı arkadaşlarım.

SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    süpermiş heycanlı oğluşum görmesin valla abboooww nasıl sevinir teyzesi teşekkür cnm emeğine sağlık :D

SadmiN bunu beğendi.
The Amazing Spider Man 2012 fragmanı ve bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spider-man 3

Spider-man 3

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Elton John - Rocket Man The Definitive Hits

Elton John - Rocket Man The Definitive Hits

Tracks: 01. Bennie And The Jets (5:23) 02. Philadelphia Freedom (4:59) 03. Daniel (3:54) 04. Rocket Man (I Think Its Going To Be A Long Long Time) (4:42) 05. I Guess Thats Why They Call It The Blues (4:42) 06. Tiny Dancer (6:16) 07. Dont Let The Sun Go Down On Me (5:37) 08. I Want Love (4:35) 09. Candle In The Wind (3:49) 10. Crocodile Rock (3:55) 11. Im Still Standing...
  3. The Wolf Man (2009)

The Wolf Man (2009)

Yönetmen Joe Johnston Senaryo Andrew Kevin Walker Yönetmen David Self Görüntü yönetmeni Shelly Johnson Tür: Korku Yapım: ABD 2009 (Renkli) Dil: İngilizce Dağıtıcı Firmalar: UIP
  4. Kartal (The Eagle) Film Tanıtımı ve Fragmanı

Kartal (The Eagle) Film Tanıtımı ve Fragmanı

kartal, the eagle, fragmanı, tanıtımı, haziran 2011 filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 24 haziran'da gösteime girmiş olan filmin künyesi şöyle; Orjinal Adı: The Eagle Yönetmen: Kevin MacDonald Oyuncular: Channing Tatum, Jamie Bell, Donald Sutherland, Mark Strong Senaryo: Jeremy Brock, Rosemary Sutcliff Görüntü Yönetmeni: Anthony Dod Mantle Müzik: Atli...
  5. The Princess Man

The Princess Man

prensesin aşkı the princess man kore dizisi tarihi dizi tüm bilgiler konumuzda.Ben yabancı dizi delisiyim özellikle de kore tarihi dram dizilerinin.İnanılmaz senaryosu ve oyunculukları insanı bağımlı yapıyor.En son izlediğim dizi The Princess Man tarihi dram tarzı bir film ,dizinin tek kötü tarafı dizi başlarken şal örmeye karar verdim dizi bitene kadar bitiririm sandım izlerken salya sümük...

Sayfayı Paylaş