gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

the harem dizisi the harem dizisi yayın tarihi

Sevgili melekler, bir komedi dizisi daha yeni yayın döneminde start alacak. Hayli iddialı olan The Harem dizisi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile şimdiden reyting rekorları kırmaya aday. :) Gani Müjde'nin yapımcılığında ekranlara gelecek olan The Harem dizisi yayın tarihi ve kanalı bilgileri şöyle...

The Harem dizisinin Fox Tv kanalında Eylül ya da Ekim aylarında başlaması bekleniyor..

The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda ne zaman, hangi kanalda başlayacak melekler bilen var mı
  2. Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak bilen varsa lütfen bana hangi gün ve hangi kanalda başlıyacaksa yazsın.
  3. merhamet dizisi ne zaman başlayacakmış

merhamet dizisi ne zaman başlayacakmış

İbrahim Çelikkolun yeni dizisi Merhamet ne zaman başlayacak acaba?Kendisine hayranım ve diziyi merakla bekliyorum.Hangi kanalda oynayacak dizi ?
  4. emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

Kızlar emret komutanım tekrar başlayacakmış, ben o diziye bayılıyordum.Yalnız hangi kanalda ve ne zaman başlayacak onu öğrenemedim.Bilginiz varmı?
  5. Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fatih Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

fatih dizisi, fatih dizisi kanalı, fatih dizisi ne zaman başlıyor Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisine rakip olarak görülen yeni sezon dizilerinden Fatih, çok yakında ekranlarda olacak. Kanal D Televizyonu, daha önce Eylül ayında yayınlanacağı açıklanan Fatih Dizisi için sürpriz bir karara imza atarak dizinin Ekim ayının ilk haftası yayınlanacağını duyurdu. Net olmamakla beraber 1...

Sayfayı Paylaş