gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

The Princess Man

Konu, 'Yabancı Diziler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

prensesin aşkı the princess man kore dizisi tarihi dizi tüm bilgiler konumuzda.Ben yabancı dizi delisiyim özellikle de kore tarihi dram dizilerinin.İnanılmaz senaryosu ve oyunculukları insanı bağımlı yapıyor.En son izlediğim dizi The Princess Man tarihi dram tarzı bir film ,dizinin tek kötü tarafı dizi başlarken şal örmeye karar verdim dizi bitene kadar bitiririm sandım izlerken salya sümük ağlıyordum o yüzden bitiremedim yarım kaldı.Günümüz yapay aşk konulu dizilerine inat bir aşk anlatılıyor.

Dizi adı : Prensesin aşkı (The Princess Man)

Oyuncular
    Park Shi Hoo - Kim Seung Yoo
    Chae Won Mun - Lee Se Ryung
    Jong Ho Song - Shin Myun

Konu:

Veliaht Prens Suyang'ın güzeller güzeli kızı olan Prenses Lee Se-Ryung (Moon Chae-Won), merakına olan düşkünlüğü ile tanınan, ince eleyip sık dokuyan başka bir tabirle, enine boyuna araştırmayı kendine hobi haline getirmiş bir prensestir. Ancak kaderin bir cilvesidir ki babası veliaht prens Suyangg'ın taht hakkını elinden almaya çalışan General Kim Jongseo'nun oğluna geri dönülmez bir şekilde aşık olur.

SadmiN bunu beğendi.
The Princess Man konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elton John - Rocket Man The Definitive Hits

Elton John - Rocket Man The Definitive Hits

Tracks: 01. Bennie And The Jets (5:23) 02. Philadelphia Freedom (4:59) 03. Daniel (3:54) 04. Rocket Man (I Think Its Going To Be A Long Long Time) (4:42) 05. I Guess Thats Why They Call It The Blues (4:42) 06. Tiny Dancer (6:16) 07. Dont Let The Sun Go Down On Me (5:37) 08. I Want Love (4:35) 09. Candle In The Wind (3:49) 10. Crocodile Rock (3:55) 11. Im Still Standing...
  2. The Wolf Man (2009)

The Wolf Man (2009)

Yönetmen Joe Johnston Senaryo Andrew Kevin Walker Yönetmen David Self Görüntü yönetmeni Shelly Johnson Tür: Korku Yapım: ABD 2009 (Renkli) Dil: İngilizce Dağıtıcı Firmalar: UIP
  3. İngilizceHikaye - THE POOR FİSHER MAN _ FAKİR BALIKÇI

İngilizceHikaye - THE POOR FİSHER MAN _ FAKİR BALIKÇI

thehut THE POOR FISHERMAN. Once there was a man and his wife. They had no house. They lived in the fields. And they slept at the foot of a tree. The man caught fish. He was a fisherman. The man was happy. He said " why do men live in houses". "This tree is my house". "We have no house". "We have no bed". The fields are my bed. But his wife was not happy....
  4. Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Karısını Şapka Sanan Adam (The Man Who Mistook His Wife for a Hat )

Nöroloji ve psikolojiye bir yolculuk... Somut zamanda”kayıp” olan bir insanın varlığını oturtabileceği, kendini var kılabileceği bir yer var mıdır? Varlığının farkında bile olmadan kullandığımız duygularımızın küçük bir kısmını kaybettiğimizde neler olabilir? Profesör Sacks’tan romantik tavırlı, geniş ve açık uclu yaklaşımlarla örülmüş “ciddi” bir kitap. Sıradan her insan için “zihinsel”...
  5. The Amazing Spider Man 2012 fragmanı ve bilgiler

The Amazing Spider Man 2012 fragmanı ve bilgiler

Spider Man, şu hep seyrettiğimiz tarzda yeni versiyonu ile 07.03.2012 de vizyona girecek arkadaşlarım. Filmin ilk bölümünde olduğu gibi yine kahramanımızın küçüklüğü anne ve babasının gidişiyle halasında kalışı standart olarak işlenmiş. Ama şun söyleyebiliriz, gelişen teknoloji ile görselliğin inanılmaz boyutlarda olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Birazdan sizlerle vizyona girecek bu filmin...

Sayfayı Paylaş