gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

The Smurfs – Şirinler / 5 Ağustos’tan İtibaren Vizyonda

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Şirinler New Yorkta 3d fragman tanıtım sinema hakkındaki herşey sadece meleklermekanında.
    Vizyona girdiği ilk gün erkek arkadaşımla Kadıköyde izlediğim bu harika sinemayı ailecek izlemenizi tavsiye ediyorum. Biz sevgilimle gayet memnun ayrıldık sinema salonundan. Hepinize tavsiye edebileceğim harika bi çizgi sinema olmuş...

Tür : 3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera

Oyuncular : Neil Patrick Harris, Katy Perry, Jayma Mays, Sofia Vergara, Hank Azaria, Bryan Dechart, Cheryl Alessio, Gail Bugeja, Ken Myers, Olivia Palermo, Alex Hall, Anna Kuchma, Ashley Fung, Barbara Vincent, Bradley Gosnell, Dominique Kelley, Finnerty Steeves, Hank, Heidi Armbruster, James Belyeu, Jillian Joseph, Joan Rivers, Joe Urban, John Speredakos, Kevin Fung, Liz Smith, Lizzie Yousko, Madison Mckinley, Marc ı. Daniels, Mark Doherty, Meg Phillips, Michael Musto, Monica Ciszczon, Mr. Krinkle, Nick Latrenta, Nicolina Capitanio, Roger Clark, Ronald Scott Maestri, Scott Churchson, Scott Dillin, Shirley Dluginski, Skai Jackson, Steve Antonucci, Tim Gunn, Todd Fredericks, Tyree Michael Simpson, Victor Pagan

Görüntü Yönetmeni : Phil Meheux

Yönetmen : Raja Gosnell

Senaryo : Jay Scherick, Peyo, David Ronn, David N. Weiss, J. David Stem

Yapımcı : Jordan Kerner, Ezra Swerdlow, Paul Neesan, Ben Haber

Yapım : 2011-Belçika,ABD

Süre : 1 saat 26 dakika

Müzik : Heitor Pereira

Gösterim Tarihi : 5 Ağustos 2011 (Türkiye)

Filmin Konusu : Çocukluğumuzun minik, mavi kahramanları şimdi beyazperdede. Gargamel’den kaçan Şirinler kendilerini New York Central Park’ın ortasında bulurlar. Gargamel’in oyunlarından kaçıp köylerine dönebilmek için büyük çaba harcarlar.

Son düzenleme: 16 Ağustos 2011
The Smurfs – Şirinler / 5 Ağustos’tan İtibaren Vizyonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyveli Muhallebi (5. aydan itibaren) 1 porsiyon

Meyveli Muhallebi (5. aydan itibaren) 1 porsiyon

5 aylık bebek için muhallebi tarifi bebek muhallebi çeşitleri bebekler için çeşitleri 5 aylık muhallebisi bebekler meyveli - 100 ml su - 5 gr. pirinç unu (1 tahıl kaşığı) - 3 ölçek devam biberon maması - 50 veya 100 gr. meyveli kavanoz besini Nasıl Hazırlanır? 100 ml. suya 1 tatlı kaşığı prinç unu koyarak pişirin. Ocaktan indirdikten sonra 3 ölçek Devam Biberon Maması ilave edin ve iyice...
  2. 5 yeni yapım vizyonda

5 yeni yapım vizyonda

Merakla beklenen 'Güneşi Gördüm'ün de aralarında olduğu 5 yeni yapım vizyonda. Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı haftalardır merakla beklenen Güneşi Gördüm bu hafta sinemalarda. Başrollerinde Mahsun Kırmızıgül, Demet Evgar, Altan Erkekli, Emre Kınay gibi isimlerin yer aldığı “Güneşi Gördüm”, topraklarından kopmak zorunda kalmış, bilinmezlere yelken açan, yollarını...
  3. 5 Yeni Film Vizyonda

5 Yeni Film Vizyonda

4 yabancı yapım ve Türk filmi Hayat Var bu hafta vizyona giren filmler... 27 Mart- - 2 Nisan haftasında Türk filmi Hayat Var'ın da aralarında olduğu 5 yeni yapım sinemaseverlerle buluştu. HAYAT VAR Hayat, babası ve yatalak dedesi ile birlikte, İstanbul Boğazı’na açılan bir dere ağzındaki ahşap bir evde yaşamaktadır. Babası ailenin hayatta kalmasını sağlamak için küçük...
  4. Bu hafta Vizyona 5 Yeni Film Girdi

Bu hafta Vizyona 5 Yeni Film Girdi

Pembe Panter 2 (Pink Panther 2) Tür: Komedi Yönetmen: Harald Zwart Oyuncular: Steve Martin, Jean Reno, Alfred Molina, Emily Mortimer. Steve Martin, sarsak Fransız polis dedektifi Müfettiş Clouseau olarak bir kez daha karşımızda. Aralarında paha biçilmez Pembe Panter Elması'nın da olduğu efsanevi hazineler dünyanın dört bir yanında çalınmaya başlayınca Başmüfettiş Dreyfus, Clouseau'yu,...
  5. Saklı Ruh – Hidden 3D / 12 Ağustos’ta Vizyonda

Saklı Ruh – Hidden 3D / 12 Ağustos’ta Vizyonda

saklı ruh sinema korku gerilim fragman hakkındaki merak edilen herşey burada. Tür : 3 Boyutlu, Gerilim, Korku Oyuncular : Devon Bostick, Cristina Rosato, Allan Kolman, Bjanka Murgel, Elliott Larson, Jason Blicker, Jordan Hayes, Sean Clement, Simonetta Solder Görüntü Yönetmeni : Benoit Beaulieu Yönetmen : Jack Frost, Antoine Thomas Senaryo : Mariano Baino, Coralina...

Sayfayı Paylaş